Lepší byli domácí. Harrachov o gól porazil Albrechtice

Harrachov – Albrechtice odjely na těžkou půdu soupeře s cílem uhrát dobrý výsledek.

12.9.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Harrachov – Albrechtice 3:2 (1:1)

Začátek se jim, jako vždy, nedařil a ve 20. minutě, po chybné rozehrávce, šli domácí do vedení po brance Kyncla. Už ve 14. měl ale velkou šanci hostující Bělohlávek, ovšem opět nedal. Ve 34. srovnal týž hráč na 1:1. „Ve 44. minutě jsme měli šanci přímého kopu, který domácí brankář Zelinkovi nádherně vyrazil. Tímto výsledkem také skončila první půle,“ uvedl vedoucí týmu hostů Jiří Krumbholz.

V druhé půli se hrálo na obou stranách klidněji. Až přišla 52. minuta, kdy po centru z pravé strany se k odraženému míči dostal David a domácí šli opět do vedení. A byl to zase Harrachov, který se dostal skóroval, když sám zakončil akci Ježek na 3:1. V 63., po centru Štěpničky, měl velkou šanci Kulhánek, ale těsně minul branku. V 68., po pěkné akci Bělohlávka, s přehledem zakončil Jakub Sedlák na 3:2. V 73. měli opět šanci skórovat Harrachovští, ale Žanta byl dvakrát proti. V 88. minutě měli gól na kopačkách opět domácí, ale nastřelili pouze tyč. „Děkujeme fanouškům, kteří nám jezdí v hojném počtu fandit,“ zdůraznil Jiří Krumbholz.

Harrachov: Uhlíř – Horáček, Barbořák, Kočib, Bergmann – Medal, Kyncl(76.Vokál), Ježek (89.Rosu), David – Jiroutek, Vašíček. Albrechtice: Žanta – Vávra, Zelinka, Hradecký, Svoboda – Pipek, Sedlák J., Sedlák M., Kulhánek, Štěpnička – Bělohlávek.

12.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Krásky zdobí korunky z jablonecké firmy Šenýř Bijoux.

Krásky zdobí korunky z jablonecké firmy Šenýř Bijoux

Deník nám fandí

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Karviná, Jablonec n. N. – Od druhé venkovní výhry v sezoně nebyli jablonečtí fotbalisté ve 14. kole HET ligy daleko, avšak poločasové vedení v Karviné neudrželi a když v 90. minutě nevyužil šanci Ondřej Mihálik, byli to domácí, kteří vyhráli 2:1.

FOTO, VIDEO: Dárci krve z Jablonecka si odnesli medaile

Jablonecko - Dobrovolní dárci krve si ve středu 15. listopadu převzali na radnici stříbrné a zlaté medaile Dr. Janského za 20 a 40 bezplatných odběrů.