Mužem kola byl v televizím utkání Teplice – FK BAUMIT Jablonec 1:0 vybrán jablonecký Marek Jarolím. Záložník oblékající zelenobílý dres odehrál slušný zápas, ale bohužel, z výsledku byl po utkání zklamaný, byť Jablonec byl v Teplicích fotbalovější a lepší.

V dobrém zápase jste nakonec prohráli, ale hra tomu neodpovídala a chvílemi se zdálo, jakoby domácí tým jste byli vy a ne Teplice.
Souhlasím. Sehráli jsme hodně povedený zápas a mám z něho dobrý pocit. Bohužel, dostali jsme smolný gól, který rozhodl.

Hlavně v první půli jste měli víc ze hry.
Máte pravdu. Hrálo pro nás i rozestavění, s kterým jsme přišli, a i díky tomu jsme získali střed hřiště nad silnou domácí zálohou. Kontrolovali jsme hru, měli i šance, bohužel, přišel však ten hloupý gól.

Ve druhém poločase to už byl otevřenější zápas.
Byl, ale s tím se dalo počítat, vždyť Teplice hrály doma. Ale opět říkám, oni dali šťastný gól, přestože jsme vyložené šance měli my. Bohužel, neproměnili jsme je.

Zdálo se, že i díky nedůrazu ve vápně.
Tak nevím, zda to bylo jen tím nedůrazem. Spíš si myslím, že jsme měli zvolit lepší řešení v zakončení. A také jsme měli smůlu.

I vy jste se dostal do vyložené šance, ale vybíhající Grigar vám ji zneškodnil. I tohle jste měl řešit jinak?
Asi jo. Chtěl jsem to dát pod ním, ale teď vím, že bych ho přehazoval a asi by to vyšlo.

Bylo vidět, že jste po zápase hodně zklamaní.
První pocit byl hrozný, protože jsme věděli, že domácí gól byl hodně šťastný. Nakonec však u všech převládlo zklamání z výsledku, ale ne ze hry. A proto mě trochu mrzí prezentace v některých médiích, protože si myslím, že to nebyl vůbec špatný fotbal.

Následuje reprezentační přestávka a po ní hostíme Slavii. Pomůže vám pauza?
Některým asi ano, já bych radši hrál, protože mi naruší herní cyklus. Ale věřím, že si s ní poradíme, stejně jako za čtrnáct dní se Slavií.