O tom, kdo doprovodí Mšeno do vyšší soutěže, se rozhodne v posledních kolech, ale druhý Jabloneček má před Lučanskými již čtyřbodový náskok, který pravděpodobně pohlídá. Velké Hamry v nedělním podvečeru deklasovaly Hlavici B vysoko 4:1

Košťálov – Lučany 5:3 (2:1).
Hosté nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy, a to se projevilo na hřišti. Domácí byli od začátku aktivnější a ve 21. minutě přísná penalta, kterou Korda proměnil. Ve 28. ze standardky Kosina zvýšil na 2:0. V závěru poločasu Čech snížil. Po změně stran si Beránek nešťastně srazil míč do vlastní branky. Ale Vláďa Čech opět zvednul prapor Lučan. V 64. domácí z brejku opět zvýšili svůj náskok, ovšem ani to hosty nepoložilo a v 71. minutě M. Dítě po akci Maňák – Čech opět snížil. „Od té doby jsme na hřišti dominovali, měli jsme velké množství šancí a tu největší Maňák, ale jeho pokus brankář reflexivně nohou vykopl. Hráli jsme vabank a hosté v závěru utekli a dali na 5:3,“ sdělil smutný předseda Olda Churý.

Branky: 21. Korda, 28. Kosina, 49. Beránek vlastní 71. a 90. Zboroň – 43. a 56. Čech, 71. M. Dítě. Rozhodčí: Karel. ŽK: 0:4. Diváků: 150. Lučany: Kotyk – L. Brož, Vokuš, V. Brož – Svoboda, Beránek, Maňák, M. Dítě – Majstorovič (80. Kořínek, Hradecký (58. Sochůrek), Čech.

Ruprechtice – Mšeno 0:5 (0:2).
Domácí prakticky s totožnou béčkovou sestavou, která hrála v sobotu, neměli včera dopoledne šanci na úspěch. Lídr tabulky zaslouženě vysoko zvítězil, když do poločasu potrestal chyby domácích v defenzivě. Kombinačně lepší Mšeno předvádělo hru na jeden dotyk a ve II. půli zvýšilo z brejku a následně po chybném odkopu beka. Jednoznačně lepší Jablonec nakonec výhru pečetil z penalty po kontaktu, který prakticky ani nebyl faulovaný. Mšeno si tak zajistilo postup a ve zbývajících zápasech chce upevnit první místo ve fotbalové I. A třídě.

Branky: 7. a 57. Lietava, 27. Banda, 63. Brož, 76. Zounek z pen. Rozhodčí: Brož, ŽK: 4:2. Diváků: 20. Mšeno: Zounek – D. Ryšavý, Vanc, Pavlata, Škvor – Švorc, Vrabec, Brož, Hýř – J. Lietava, Bangha.

Hlavice B – V. Hamry A 1:4 (0:1).
V Hlavici se hrálo velice kvalitní utkání. Domácí mohli jít do vedení po fatální chybě Lejska, ale zaváhání nevyužili. Na druhé straně se v šanci ocitl Kobr, ale přestřelil. Domácí po závaru z rohového kopu šli do vedení. Ve druhém poločase dominovalo jedno mužstvo a v 56. minutě, ač sám faulován, proměnil pokutový kop Hnídek. V 65. minutě vybojoval míč Tomeš, do brejku vybídl Sedlmajera a hosté vedli. V 69. minutě úřadoval novic v týmu hostí Kuželka, který našel Sedlmajera, který dal čtvrtý gól hostů. V nastaveném čase po rohu Sedlmajera se trefil další nováček Hamrů Prousek hlavou. „Sehráli jsme výborný druhý poločas, v utkání jsme zvítězili zaslouženě, potěšením jsou výkony všech dorostenců,“ radoval se trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: Hauer – Hnídek (PK): Bursa, Sedlmajer, Prousek. Vokřínek, ŽK: 2:2 1:1 (Mohr - Serbus). Diváků: 60. V. Hamry: Miček – Průcha – Serbus, Horna – J. Miček (78. Prousek ml.), Tomeš, Lejsek, Kobr (56. Kuželka) – Bursa, Hnídek (63. Szirti), Sedlmajer.