Lučany – Držkov 6:2 (5:1)

Již v 6. minutě, po přihrávce Koudelky, skóroval domácí Röschl křižnou střelou. Ve 14. minutě bylo srovnáno, kdy po standartní situaci uklidil míč do sítě hostující Dvořák. Poté domácí přidali a během osmnácti minut vstřelili čtyři góly. Nejdříve se dvakrát prosadil střelec Purm a dvakrát druhý útočník Kohout. Poločas tak skončil 5:1. Ve druhém hosté přitvrdili hru. Několikrát se jiskřilo v soubojích. V 73. minutě se do brejku dostal hostující Vítek a snížil na 2:5 pro hosty. Poslední slovo měli domácí, kdy se prosadil na zadní tyči ve skluzu Patočka a upravil na konečných 6:2 pro domácí.

„Držkov na své postavení v tabulce nehrál vůbec špatně. My jsme zápas rozhodli během dvaceti minut v prvním poločase. Góly jsme dali po rychlých útočných akcích. Ve druhém poločase hosté trochu přiostřili hru, nicméně kluci si poradili a bez zranění zdárně poslední utkání dovedli k vítězství. Nejvíce dnes vyzdvihnu útočné duo Purm-Kohout. Mají vysokou kvalitu a oba střílí gól za gólem. Nicméně chválím celé mužstvo. Fotbal je týmový sport a kluci si vítězství a vedení v soutěži za svoji práci zaslouží. Mám za ně radost,“ zhodnotil závěrečný duel trenér Lučan Jakub Chroustovský.

Rozhodčí: Blaschke. Diváků: 65. ŽK: 2:3.
Sestava Lučan: Spanilý, Horký, Sobotík, Berndt, Hušek, Röschl, Purm, Koudelka, Kohout, Bukvic, Pavelka, Patočka, Procházka, Dítě, Svozil, Š. Sobotík.
Sestava Držkova: Mrkvička, Dvořák, Pavlata, Berka, Zajíc, Ševčík, Vrabec, Frýba, Machula, Paldus, Vágner, Dvořák, Just, Och.