Utkání v Horní Branné Lučany nezačaly dobře. Již v 6. minutě hosté propadli v obraně a domácí vstřelili úvodní gól.  Lučany ohrozily domácí svatyni až ve 13. a 15. minutě střelou zpoza vápna Purmem a Bukvicem.

Horní Branná – Lučany 2:1 (1:0)

Ve 20. minutě se zranil hostující gólman Sobotík a do brány tak musel obránce Röschl. Hosté byli otřesení a do zakončení se dostali až ve 28. minutě, kdy šel sám na gólmana Purm. Avšak přestřelil. Domácí podnikali rychlé brejky a několikrát se dostávali před branku hostí, avšak bez zakončení.

Ve 40. minutě hosté zahrávali rohový kop. Pavelka našel přesně hlavu Purma, který sám před gólmanem jen těsně minul. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Do druhého poločasu vstoupili hosté s odhodláním vyrovnat. Hned ve 46. minutě střílel hostující Kohout. Domácí však podržel jejich brankář.

V 59. minutě propadla opět hostující obrana a Lučanští si dali vlastní gól. Hosté od této chvíle vrhli všechny síly do útoku. V 60. minutě střílel napříč brány Pavelka, avšak mimo.

Domácím se otevíral prostor pro rychlé brejky a několikrát mohli navýšit skóre. Hosté se dočkali v 89. minutě, kdy rohový kop Koudelka vyslal na Purma, který se již nemýlil. Sudí však nastavil pouhou minutu, a tak zápas skončil 2:1 pro domácí.

Hodnocení trenéra Lučan Jakuba Chroustovského:

„Utkání jsme začali velice špatně. Brzy jsme inkasovali a navíc se nám zranil gólman a do brány tak musel obránce. Dostali jsme se do dvou stoprocentních šancí, ale koncovka selhala.

Hra z naší strany byla neurovnaná a nedařily se nám ani křídelní akce. Navíc se hodně natrápíme na gól. Nezbývá mi, než pogratulovat domácím. Utkání vyhráli zaslouženě.