Velké Hamry – Mimoň 1:5 (0:0). Zraněními zdevastované Hamry nastoupily k pohárovému utkání s cílem postoupit. V prvním poločase měli hosté optickou převahu avšak šance se neurodila ani na jedné straně, a tak se diváci spíše nudili, než bavili. Smršť v podání hostujícího týmu přišla ihned po přestávce, kdy v rozmezí 20 minut nastřílela Mimoň ukolébaným domácím pět rychlých branek. Korekci výsledku svoji první trefou v A týmu učinil z pokutového kopu šestnáctiletý Pešat.
„My jsme vyrobily hrubku, kterou hosté potrestali a poté se tým rozložil. Věděl jsem, že jednou porážka přijde. Zdaleka jsem ale netušil, že jsme schopni předvést takový výpadek, jako během pětadvaceti minut druhé půle. Někteří hráči byli jako Alenka v říši divů. Není to tragedie, čeká nás mistrovské utkání a soustředíme se na výkony v I. A třídě,“ řekl po zápase trenér Velkých Hamrů Vladimír Mařas.
Branka Hamrů. Pešat. Rozhodčí: Štuk. Diváků: 70. Velké Hamry: Blahna – V. Prousek – Serbus, Titlbach - Průcha, Kříž, L. Prousek (58. Tesar), Bursa – Pešat – Sedlmajer, Miček.
Lučany – Sedmihorky 2:1 (1:1). Domácí se do svého soupeře z vyšší soutěže pustili s vervou. Hned v úvodu si vytvořili několik šancí, které ovšem i díky pozornému brankáři Staňkovi neproměnili. Hosté z ojedinělé akce dali vedoucí branku, když s notnou dávkou štěstí Kotyka překonal Mrňák. Domácí ovšem poté pokračovali v ofenzivní hře. Měli převahu a šance a jednu z nich po rohovém kopu ve vyrovnávací gól proměnil Bělohlávek. Vzápětí nedal Vlasta Maňák pokutový kop a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé půli domácí pokračovali ve své hře. Soupeře tlačili a ze svého tlaku dali vítězný gól, když centr ze standardky proměnil hlavou Dítě. Poté se sice hosté snažili o vyrovnání, ale domácí pozorná obrana je k ničemu nepustila. Naopak to byli domácí, kteří měli další velké množství brankových příležitostí. Ale zejména díky výbornému Staňkovi již další branky nepřidali. „Hráli jsme dobře, postup jsme si založili,“ radoval se z úspěchu domácí trenér Dalibor Motejlek.
Branky: Bělohlávek, M. Dítě - Mrňák. Rozhodčí: Mařík - Kowalík, Hanousek. ŽK: 2:1. Diváků: 189. Lučany: Kotyk - Hrabánek, Vokuš, Hradecký - Svoboda, Hanus, Beránek, Maňák - Bělohlávek, Čech, M. Dítě.