I nadále měli hosté převahu a nakopávané míče domácích borců obrana vedená Vokušem hladce odvracela. Lučany měly do poločasu několik šancí na zvýšení svého náskoku, ale proměnit ji dokázal až důrazný Dočekal.

Po změně stran hosté zaspali a domácí dokázali vstřelit kontaktní branku. Ta paradoxně hosty „nakopla“ a opět byli lepším týmem a svoji kvalitní hru korunovali třetí brankou, kterou dal v 83. minutě Dítě. „Kluci podali vynikající výkon, všichni si zaslouží moji pochvalu,“ sdělil po zápase spokojený trenér Lučan Dalibor Motejlek.

Branky: 65. Kouba - 17. a 83. M. Dítě, 38. Dočekal. Rozhodčí: Bým. ŽK: 3:2 (Cicvárek, Hrabánek). Diváků: 50. Lučany: Kotyk – Cicvárek, Vokuš, Hradecký – Hrabánek, Beránek, Maňák, Svoboda (90. Hanus), Dočekal – M. Dítě, Bělohlávek (63. Čech).