Domácí poté srovnali krok a před poločasem podržel Lučany Kotyk, který zázračně vytáhl střelu Macha. Jilemnice po změně stran přidala a Lučany držel nad vodou pozorný Kotyk, který chytil několik šancí, avšak v 61. min. přeci jen kapituloval.

Od 73. min. hrály Lučany bez vyloučeného Dočekala, což jim paradoxně pomohlo a domácí zatlačily, ale branku nedaly. „V první půli jsme byli lepší, prvních dvacet minut druhé půle patřilo hostům. Bod je asi spravedlivý,“ sdělil asistent trenéra Pavel Kunce. V úterý od 17.30 hodin hrají Lučany doma dohrávku s Lomnicí.

Branky: 61. Horáček – 31. Dočekal. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 2:1, ČK: 0:1 (73. Dočekal). Diváků: 50. Lučany: Kotyk – Cicvárek, Vokuš, Hrabánek (80. L. Brož) – Novák, Šich, Beránek, Maňák, Dočekal – Bělohlávek (70. Čech), M. Dítě (72. Hradecký).