Domácí nastoupili v roli favorita a tato úloha jim lehce svazovala nohy. Sice se snažili, ale nedařily se jim přihrávky. Soupeř vsadil na pozornou defenzivu a s ní si domácí dlouhé minuty nedokázali poradit.

Vše se zlomilo ve 24. minutě, kdy Maňákův centr do šestnáctky trefil Částek přesně k tyči a domácí vedli. Hosté vzápětí mohli srovnat, ale Kosina po centru z rohu trefil břevno. Ve 29. minutě domácí vedli 2:0, když se k míči dostal Svoboda a přesně mířenou střelou k tyči nedal brankáři Věrnému žádnou šanci. Jenže hosté zvýšili aktivitu a ve 44. minutě snížili, když zcela osamocený Jodas na značce pokutového kopu hlavou přehodil Kotyka.

Ve druhé půli hosté otevřeli hru a domácí z brejků ohrožovali Věrného. Kýžené třetí branky v sítí se domácí diváci dočkali v 88. minutě, kdy Maňák posunul míč k Šichovi, který do brejku poslal rozběhnutého Čecha, jenž se svojí šancí naložil s noblesou a střelou k tyči uzavřel brankový účet zápasu.

Branky: 24. vlastní Částek, 29. Svoboda, 88. Čech – 44. Jodas. Rozhodčí: Spanyik. ŽK: 2:4. Diváků: 178. Lučany: Kotyk – Cicvárek, Vokuš, Hradecký – Svoboda (88. M. Dítě), Hrabánek, Beránek, Maňák – Šich – Dočekal, Bělohlávek (63. Čech).