Pěnčín – Mšeno A 1:3 (1:1)

Mšenu se podařilo navázat na středeční vítězný duel se Sedmihorkami, který výhrali jablonečtí 5:3 (1:1), a s Pěnčínem odehrálo kvalitní derby. Zápas měl dobrou úroveň, nicméně více fotbalovosti předvedli hráči z Jablonce a po zásluze získali tři body za vítězství.

Branky: Pleštil – Lietava 2, Šimek. Pěnčín: Matějček I. – Kulhánek, Matějček J., Pszyk, Sekerák – Záveský, Mrklas, Chlomek, Matějček P. – Sedlmajer, Pleštil. Na střídání: Bugár, Houška.
Mšeno: Farský – Selinger, Pavlata, Váňa, Bém – Holeček, Vrabec, Krejčík, Šimek – Lietava, Švorc. Na střídání: Weber, Hýř, Daniel.

Rychnov – VTJ Rapid B 1:3 (0:1)

Rezerva libereckého armádního celku sice vedla po poločase 1:0, ale hra byla na obou stranách neurovnaná a další šance byly nevyužity. Čtvrt hodiny po začátku druhé půle přidal Rapid druhý gól, nicméně Rychnov se nevzdal a snížil zásluhou Hadidiho na rozdíl jednoho gólu. Ale ke zvratu výsledku to nevedlo, takže výsledek pečetil Rapid v 79. minutě.

Branky: Hadidi – Nosek, Diviš V., Mečíř P. Rychnov: Chvojka – David, Tymich, Kubát, Petr – Pfeifer, Hadidi, Mahdal, Eder – Hildebrandt, Janecký.
VTJ Rapid: Urban – Matěcha, Hybner, Bartoš, Souček – Nosek, Mečíř P., Vodička, Mečíř J. – Matouš, Diviš O. Na střídání: Svoboda, Neuman, Stuchlík, Diviš V.

Mšeno B – Frýdlant 3:5 (0:0)

Béčko jabloneckého Mšena nastoupilo do zápasu z tvrdé kondiční přípravy a tým tak na hřišti působil unaveným a nekoncentrovaným dojmem. Díky tomu vyprodukovali domácí velké množství chyb, ze kterých Frýdlant těžil.

Hostující hráči naopak ještě neproměnili několik vyložených šancí a za stavu 4:1 se jakoby nechali ukolébat výsledkem a Mšeno jejich zaváhání náležitě využilo a během chvíle snížilo na 3:4. Na další zvrat už nezbyly síly a Frýdlant tak pečetil výhru pátou brankou.

Branky: Matoušek, Vejprava, Oleníček – Kutílek 2, Ponc, Jelínek, Lopuszynski. Mšeno: Braniš – Vogt, Knappe, Ryšavý – Zámečník – Hýř, Koudelka, Matoušek – Vejprava – Hujer, Petr.
Frýdlant: Götz – Pavlišta, Lachman, Sekáč – Bartoš, Lopuszynski, Coufal, Marek, Jelínek – Šindler, Kutílek.

Lučany – Maršovice 10:0 (5:0)

Lučany nevstoupily do zápasu ideálně, ale postupem času získaly na hřišti absolutní moc, z čehož vyplývá konečný výsledek. Čtyřmi góly setnul favorizované Maršovice Bělohlávek a další tři branky přidal Svoboda. Nutno říct, že hosté do zápasu nastoupili s B týmem a hráli více méně v tréninkovém tempu. Tím však nelze zlehčovat famózní střelecké vystoupení Lučan.

Branky: Bělohlávek 4, Svoboda 3, Patočka, Maňák, Majstorovič. Lučany: Sobotík – Raim, Vokuš, Lejsek, Dítě J. – Maňák, Svoboda, Dítě M., Patčoka – Brož, Bělohlávek. Na střídání: Majstorovič, Jelínek.
Maršovice: Matoušek – Mrkvička, Šimčík, Linhart, Macur – Beránek, Hlubuček, Szatmari, Toman – Kohoutek, Čech.