Železný Brod B - Lučany 2:0 (1:0)

Brodská rezerva potvrdila roli favorita a celkem bez větších problémů zdolala poslední celek tabulky. Hned v úvodu unikl po křídle Linka a naservíroval míč před prázdnou branku hostí, kde Tunka neuvěřitelně neotevřel skóre zápasu a branku vysoko přestřelil. Aktivní Linka podobnou akci zopakoval v 18. minutě, kdy mu míč za obranu hostí poslal Hadač a Linka tentokrát našel kanonýra Kuhna, který ukázal svému kolegovi, jak správně naložit se šancí, a střelou po zemi k tyči otevřel skóre zápasu. Do poločasu dvakrát domácí špatně vyřešili přečíslení, kdy postupovali 4 na 2, ale finální přihrávky se nepodařily. Hosté měli dvě šance, ale na Kordíka nevyzráli. Ve druhém poločase v 55. minutě vybojoval ztracený míč Hadač a po následném uvolnění byl faulován v pokutovém území a s nařízenou penaltou si Kuhn bezpečně poradil. Pak se domácí spíše soustředili na obranu, kdy až do konce zápasu do šance hostující tým nepustili. Naopak zvýšit mohl Hadač, ale Halamovu přihrávku využít nedokázal. Proto se skóre nezměnilo a brodská rezerva si připsala zaslouženou výhru.

Branky: 18. a 55. (z pen.) Kuhn. Rozhodčí: Hnětýnka, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Ž. Brod: Kordík - Halama, Burkoň, Maryško, Podstavek - Linka (84. Ulrich), Havlíček (46. Mařík), Picek (70. Škaloud), Tunka - Kuhn, Hadač L. Lučany: Mohr - Beránek, Patočka (70. Roschl), Šindelář, Vokuš, Svoboda, Maňák, Bělohlávek, Brož, Dítě, Sochůrek (78. Kočí).

Malá Skála - Rovensko 2:1 (1:0)

Maloskalští fotbalisté utrpěli na domácím pažitu vítězství. Těsnou porážku 2:1 odneslo Rovensko. První poločas nabídl divákům nepříliš pohledný fotbal a míč se pohyboval mezi vápny. Slabší chvilku si vybral gólman Rovenska ve 27. minutě, kdy neudržel merunu pod kontrolou a Makula tak rozvlnil síť opuštěné branky poprvé. Po změně stran přišla sprcha pro domácí tým, když se špatně domluvili obránci s brankářem a hostující matador Špína vyrovnal na 1:1. To bylo ale ze strany Rovenska vše a Malá Skála začala konečně hrát fotbal. Hosté se po zbytek zápasu soustředili jen na bránění a v jedenácti lidech obléhali velké vápno, kam se snažili domácí borci za každou cenu procpat. Obranný val byl prolomen až v 87. minutě, kdy Kobr vybídl k zakončení Zdeňka Kotrbu, a ten se nemýlil. Malá Skála tak vybojovala důležité tři body a zůstala v kontaktu s čelem tabulky I. B třídy.

Branky: 27. Makula, 87. Kotrba - 47. Špína. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 2:3. Diváků: 50. M. Skála: Krause - Cafourek, Šída, Kobrle, Honzák (55. Brožek), Habr, Makula (81. Střihavka M.), Šilhán J. (60. Stolín), Šilhán K., Kotrba, Serbus.

Držkov - Mšeno B 4:6 (1:5)

Hosté přijeli na půdu Držkova s velmi mladým mužstvem. Vedení se ujali hned v 5. minutě, kdy se prosadil Pokorný. Tentýž hráč skóroval i o minutu později, přestože byl v ofsajdovém postavení. První poločas byl obecně odehrán ve velké nervozitě. Hosté přidali ještě další tři branky, přestože o jejich regulérnosti by se dalo velmi polemizovat. Především výkon mladého pomezního byl velmi rozpačitý. Největší šanci domácích před koncem poločasu měl Vaníček, který nastřelil tyč a taktéž Machula z dorážky. Druhý poločas se domácí snažili umazat manko z první půle. Nakonec svou bojovností stáhli konečný brankový rozdíl na 4:6, přestože nevyužili i několik dalších slibných šancí.

Branky: 31. Stumer, 56. Prousek T., 80. Volf, 86. Machula V. - 5. a 6. Pokorný, 15. a 41. Vrabec, 45. Švorc, 66. Plný. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Držkov: Dvořák E. - Prousek T., Dvořák J., Machula V., Hruška Š. - Somr, Machula J. (55. Volf), Just (18. Stumer), Machačka (74. Prousek Pa.) - Vaníček, Prousek Pe. Mšeno: Farský - Škvor, Vejprava, Plný, Krejčí, Ryšavý, Petrtýl, Švorc, Koudelka, Pokorný, Vrabec.

Víchová - Zásada 1:2 (0:0)

Na těžkém a hrbolatém terénu se hrálo ve Víchové utkání, které hrálo důležitou úlohu ve hře o záchranu. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a již v 5. minutě měli obrovskou šanci, ale domácí středopolař se tváří v tvář brankáři Zásady neprosadil. Zásada v průběhu času zjistila, že proti bojujícím a vysokým hráčům Víchové se nakopávanými míči neprosadí, tak se i přes těžký terén snažila prosadit kombinačně. A vytvářela si i šance. První velkou měl Feri, ale jeho prudkou střelu z úhlu domácí brankář vyrazil. Největší šanci první půle měl Tomáš Čuřík, ale po přihrávce Feriho netrefil odkrytou branku. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Druhá půle nezačala pro Zásadu dobře, po chybě v obraně šel sám na branku Klimenta a trefil se přesně, čímž poslal domácí do vedení. Zásada ovšem nesložila zbraně a snažila se o vyrovnání. To přišlo po pěkné akci Petra Fišera, který obešel domácího obránce a křížnou střelou vymetl domácí šibenici. Zvrat přišel hned vzápětí. Štefan Feri kopl trestný kop přesně na zadní tyč a míč nikým netečován skončil v domácí brance. Snaha domácích o vyrovnání byla, ale šance nepřicházely, přesto se nakonec body mohly dělit. V nastaveném čase fauloval Petr Růžička domácího záložníka a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten však poslal domácí hráč těsně vedle naší branky a Zásada si tak odvezla z Víchové důležité tři body za vítězství 2:1.

Branky: 50. Klimenta - 72. Fišer, 82. Feri. Rozhodčí: Vlk, ŽK: 3:2. Diváků: 50. Zásada: Kopal Mil. - Růžička, Kubát, Čurda, Šourek - Čuřík (46. Blažek P.), Čech, Fišer, Kopal Mich. (68. Pavlík) - Srbek (90. Blažek T.), Feri.