Domácí přivítali v posledním kole I.B třídy na domácím hřišti předposlední Železný Brod.

Potřebovali vyhrát

Utkání se hrálo za pěkného počasí,a i když se odehrálo dopoledne přišlo na albrechtické hřiště hodně fanoušků. Domácí si byli vědomí toho, že by měli toto utkání vyhrát, ale realita byla jiná. „Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení, když po střele hosté tečovali střelu do spojnice branky.

Využili penaltu

Ve 14. minutě udeřili hosté, když po chybě obrany šli do vedení. V 19.minutě Albrechtice srovnaly, když po faulu ve vápně penaltu proměnil Bělohlávek. Pak se ale začali dít nevídané věci.

Domácí dělali jednu chybu za druhou a hosté toho náležitě využili a během deseti minut jim dali tři branky. Albrechtice ke konci poločasu začaly zase hrát fotbal a během dvou minut snížily na přijatelný poločasový výsledek 3:4. Druhá půle byla docela vyrovnaná. Ale Železnobrodští si přivezli na pomoc čtyři hráče z A mužstva a byl stále nebezpečný. Zvrat utkání přišel až v posledních deseti minutách, kdy domácí v 82.minutě vyrovnali a v 85. šli do vedení po krásné střele Sedláka.

V poslední minutě hosté zahrávali standardku, kdy před brankou neuhlídali Berku a ten hlavou srovnal divoké skóre na 5:5. „Naši musejí děkovat brankáři Bělohradskému, který zmařil nejméně čtyři tutovky hostujícího týmu z Brodu," řekl vedoucí domácího týmu Jiří Krumbholz.

Albrechtice: Bělohradský - Koldovský,Zelinka,Vávra,Pecháček Svoboda, Hradecký, Sedlák J., Ngueyen, (72. Pipek), Bělohlávek, Štěpnička.

Železný Brod: Javůrek - Musílek, Škaloud, Berka, Kordík Podstavek, Maryško, Aubrecht, Makula (75.Plachý) Šefr, Picek.

Branky: 19. a 82. Bělohlávek, 44. Ngueyen, 45. Štěpnička, 85. Sedlák - 14. a 37. Podstavek, 28. a 33. Šefr, 89. Berka.

ŽK: 1:0 Diváků: 100. Rozhodčí: Dytrt.