Krajská fotbalová I. B třída skupina východ má za sebou předposlední 25. kolo, ve kterém se hrála dvě derby. V prvním porazila rezerva Železného Brodu A tým z Plavů 3:2 a výrazně se přiblížila k záchraně v soutěži. z I. B třídy totiž padají poslední dva celky skupin Východ a Západ a třetí tým s nejnižším počtem bodů. Brodu tak stačí v posledním kole v Libštátě remizovat. Ve druhém derby hostila rezerva Mšena beznadějně poslední Tanvald a jablonečtí hráči si proti padajícímu celku řádně zastříleli. V dalších zápasech Jenišovice doma podlehly Libštátu, Držkov remizoval v Horní Branné a Malá Skála rozstřílela Rovensko 8:1.

Horní Branná – Držkov 1:1 (1:0)
Utkání skončilo spravedlivou remízou. Domácí byli lepší v první polovině zápasu, hosté ve druhé polovině. Domácí se po úvodním náporu ujali vedení v 19. minutě. Na to neproměnili další dvě vyložené šance, které likvidoval brankář Šverma. „Po přestávce, zhruba po deseti minutách, jsme byli aktivnější my a v 72. minutě jsme po pěkném centru Baťka a přesné hlavičce Škalouda vyrovnali. Dále jsme si vytvořili tři další šance, které jme nedokázali proměnit. V 92. minutě nám ale zatrnulo, když po faulu na hranici velkého vápna měli domácí šanci. Trestný kop však neproměnili, střela letěla deset centimetrů nad,“ okomentoval druhou půli zápasu Petr Černý.
Branky: 19. Fiedler – 81. Škaloud. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 4:3. Diváků: 150. Držkov: Šverma – Kopal, Dvořák, Machula V. – Somr, Hlubuček, Horoščák, Batěk- Linhart, Škaloud - Bělík ( 68 Prousek P.).

Mšeno B – Tanvald 7:1 (4:0)
Fotbalisté Mšena hráli za nemocného vedoucího týmu Martina Dutku a od prvních minut jasně kráčeli za třemi body. Hosté hráli fotbal, což bylo od nich sympatické, ale na zkušený tým domácích borců to nestačilo. „Mohli jsme dát i více branek, ale řadu šancí jsme nedali. Sympaticky hrající Tanvald dal v závěru zasloužený čestný úspěch,“ řekl hrající kouč Jiskry Mšeno Roman Hýř.
Branky: 15. a 30. Kubín, 40. Vanc, 43. a 85. Škvor, 70. a 80. Petr – 89. Kristek. Rozhodčí: V. Brož. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Mšeno B: Králíček – Vaněk, Škvor, Čermák, Kubín – Peroutka, Matoušek (46. Tomeš), Hujer, Vanc – Vrabec (46. Ja. Gottwald), Petr. Tanvald: Koželuch – Řezníček, Jodas, Ducháček, Borský – Fisch, Prusík, Kristek, Galbavý – Hlušička, Řezáč.

Malá Skála – Rovensko 8:1 (2:1)
Domácí fotbalisté mají na konci sezóny famózní formu. Tentokrát si vyšlápli na Rovensko. „Skvěle zahrál celý tým, střelecky se prosadil Pekárek a máme radost z toho, že jsme soupeři vrátili podzimní porážku i s úroky,“ radoval se spokojený předseda oddílu Pavel Mikez.
Branky: 12., 40., 64. a 79. Pekárek, 50. a 71. Makula, 60. Daníček, 77. L. Vepřek – 30. L. Malý. Rozhodčí: Hanyk: ŽK: 1:0. Diváků: 100. Malá Skála: Krause – Cafourek, J. Kotrba, Mrkvička, Pekárek – Havlík, L. Vepřek, D. Vepřek, Novák (86. Šída) – Makula, Daníček.

Jenišovice – Libštát 1:2 (1:1)
Fotbal nemá opravdu logiku. Domácí, ač bez řady hráčů základní sestavy, drželi celý první poločas hostující mužstvo doslova jako v kleštích. Útok střídal útok, soupeř se téměř nedostal k útočné akci. Řádil zejména Pekař, který unikal svým strážcům jak chtěl, a pak tvrdě pálil… žel, jen do brankové konstrukce. Za prvních 45 minut se mu to povedlo celkem třikrát. A tak za záda brankáře Libštátu pronikl jen jeden míč, ve 34. minutě z kopačky Marka. A když domácí neproměnili celou sérii dalších možností ke vstřelení branky, přišel trest a z ojedinělého útoku se hostům podařilo vyrovnat. Po přestávce Jenišovice pokračovaly ve spalování šancí a soupeř to dokázal znovu potrestat: pět minut před koncem vstřelil vítěznou branku a získal tak více než šťastně tři důležité body v boji o záchranu.
Branky: 34. Marek – 42. Kocourek, 85. Grebeníček. Rozhodčí: Miklovič. ŽK: 2:2, 90 diváků. Jenišovice: Sucharda - Mikula, E. Dvořák, Vaněček, Marek - Imlauf (55. V. Kalousek), M. Hanuš, Z. Kalousek, Laušman (85. D. Hanuš) - Pekař, Prkno (74. Vlasák)

Železný Brod B – Plavy A 3:2 (0:2)
Hosté v polovině vedli 2:0, ale domácí zlepšenou hrou ve druhé půli výsledek otočili. Plavy začaly velice dobře, a po pěkných brankách Harika vedly 2:0. Ovšem do druhého poločasu nastoupili Plavští jako Češi v Turecku. zahráli laxně, polevili, vystřídali a otevřeli cestu domácím útočníkům, kteří nejprve z penalty snížili na 1:2. Následně krásnou střelou domácí srovnali a v závěru ze skrumáže dali vítězný gól.
Branky: 50. K. Makula, 65. Kobrle (PK), 75. Šefr – 23 a 38. Harik 2. ŽK: 3:2. Diváků: 50. ŽBS Železný Brod B: Koťátko – Javůrek, Paldus, Maryško (70. Mařík), Hadač – Havlíček, Makula, Havrda – Šefr, Linka (75. Varga), Sokol Plavy A: Benda – Pitro – Černý, Adolf (46. Fojtík), Jón – O. Konopásek, Šimerda, J. Konopásek (46. Balatka), Kouřil – Brezar, Harik.