Již druhým rokem se setkávají hráči současného mužstva s těmi, kteří tu působili v minulosti. V zápase nejde o výsledek, ale o zábavu a příjemné uzavření fotbalové sezóny na Malé Skále.

Nejprve legendy vyhrály nad současným mančaftem 11 : 9. V utkání byla vidět spousta pohledných šancí na obou stranách. Po zápase ještě následoval penaltový rozstřel, ve kterém byl na oplátku úspěšnější tým SK Malá Skála. Utkání se hrálo v klidném tempu tak, aby se nikdo nezranil a všichni si udělali žízeň na pozápasové občerstvení. Hráči současného týmu s maloskalskými legendami a těmi, kteří v dresu Malé Skály někdy nastupovali, se setkávají již druhým rokem.

Jeden z organizátorů akce, Lukáš Kopecký z SK Malá Skála o fotbalové sobotě řekl: „ Nezapomínáme na bývalé spoluhráče a každý rok se s nimi rádi setkáváme při exhibičním zápase. Musím přiznat, že většina z nich má ještě dobrou kondici a myslím, že by se jim dařilo i v soutěži." Za Legendy Malé Skály pochválil dobrý nápad David Vepřek: „Je dobře,že se taková akce koná, všichni se společně sejdeme, zahrajeme si a popovídáme. S přibývajícím věkem je to vždy těžší, ale ty mladší ještě pořádně proženeme."

Za SK Malá Skála nastoupili: M. Hlaváč, J. Kotrba, P. Nikodým, P. Dohelský, J. Šťastný, P. Volek, L. Kopecký, K. Šilhán, Z. Cafourek, Z. Kotrba, J. Makula J. Šilhán, J. Patlejch.

Legendy Malé Skály reprezentovali: J. Kovařík, D. Vepřek, J. Satorie, P. Houfek, M. Bursa, P. Brožek, L. Vepřek,J. Pekárek, D. Kobrle, J. Kurfiřt, V. Kužel, Z. Klápště,T. Holeček, T. Holeček ml.