Soupeřem domácího SK byla Mírová pod Kozákovem a diváci opět viděli kvalitní kombinační zápas.

Malá Skála – Mírová
4:0 (1:0)


Hostující tým vlétl do zápasu v urputném tempu, ale bylo vidět, že po několika minutách už hráči zvolnili. Toho náležitě využila domácí ofenziva.
Po nedorozumění mezi stoperem Markem Jírou a jeho bratrem brankářem Jiřím vstřelil ve 13. minutě Makula svůj první gól.

Do konce první půle mohla Skála přidat, ale taky inkasovat branku. Marek Jíra trefil hlavičkou tyč. Na druhé straně nepřekonala ofenziva domácích brankáře Mírové ve stoprocentní šanci.

Ve druhém dějství za to vzal opět Makula a nejprve po spolupráci s Daníčkem zvýšil na 2:0 a posléze v 78. minutě mu míč předal Kotrba a Makula završil svůj hattrick a mohl dát klidně čtyři góly, stačilo, aby branková konstrukce byla o pár centimetrů širší. V samotném závěru pečetil výhru Daníček.

Skvěle zachytal domácí brankář, který ještě za stavu 1:0 zlikvidoval několik vyložených šancí soupeře a hodně se podílel na konečném úspěchu. Prakticky se na výhře podílel i hostující gólman, když téměř všechny góly padly po špatném vyběhnutí nebo nepřesné komunikaci s obránci.

V sobotu hraje Malá Skála opět doma, tentokrát s Horní Brannou od 17 hodin.

Branky: 13., 64. a 78. Makula, 88. Daníček. Rozhodčí: Neugebauer. Diváků: 80. Malá Skála: Krause – Cafourek, Kotrba J., Pekárek (85. Šída) – Novák, Vepřek, Šilhán K. (60. Kotrba Z.), Makula (80. Šilhán J.), Serbus – Daníček, Plátek.