Jenišovice – Víchová
0:2 (0:2)

Domácí měli zápas ve svých rukách a mohl pro ně dopadnout mnohem lépe. Jenže to by nesměli udělat dvě hrubé chyby, po kterých hosté dvakrát skórovali, a museli by dát branku z penalty v 84. minutě.

Ve druhém poločase měly Jenišovice převahu, ale přes dobré šance neskórovaly a zápas tak ztratily.

Branky: 16. Tuže, 22. Křepela. ŽK: 1:1. Diváků: 50.
Jenišovice: Sucharda – Vodháněl, Plechatý, Hanuš, Laušman – Dlouhý, Obrtlík, Kalousek Z., Křepela O. (Strnad) – Kalousek V., Cejnar.

Držkov – Zásada
2:3 (0:1)


Tradiční derby se hrálo v sobotu na velmi těžkém terénu. Navíc od desáté minuty začalo opět silně pršet a některé pasáže se změnily na vodní pólo.

První branky v zápase se dočkali hosté, ve druhém poločase zvyšoval na 0:2 Feri a vzápětí se podařilo Machačkovi snížit na 1:2.

V samotném závěru za stavu 2:3 mohl vyrovnat Hruška, ale jeho hlavička skončila na břevnu.

Branky: 59. Machačka, 81. Hruška – 57. a 78. Feri, 27. Boudík. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 2:3. Diváků: 140.
Držkov: Mrkvička - Polman, Dvořák (46. Škaloud), Hruška, Machala - Vaníček, Vaněk, Batěk, Machačka (72. Linhart) - Řičica (57. Prousek T.), Prousek P.
Zásada: Kopal Mil. - Blažek P., Šourek, Boudík, Růžička - Kalous, Kopal Mich., Tyle, Krejčík - Feri, Fišer.

Rovensko – Maršovice
0:1 (0:0)


První poločas neskutečně tlačili hosté, ale branku dát nedokázali. Za zmínku stojí Justova pumelice ze třiceti metrů, která skončila na tyčce.

Na konci poločasu střídal Bílka Honzák. Prvoligový sudí si totiž odnesl šrám v obličeji po úderu loktem.

Ve druhém poločase nemohly Maršovice najít koncentraci na útočení a domácí je zatlačili, ale skórovat nedokázaly, což potrestal Chroustovský, jenž uklidil odražený míč do sítě.

Branka: 65. Chroustovský. ŽK: 1:1. Diváků: 70.
Maršovice: Nežádal – Skuhravý – Macúr, Stolín, Bílek (45. Honzák) – Toman, Just, Topinka, Hlubůček (60. Linhart), Chroustovský – Kohoutek.

Malá Skála – Horní Branná
2:1 (0:0)

Nepříliš pohledný fotbal viděla čtyřicítka diváků na Malé Skále. Hrálo se více na středu hřiště a herní projev naznačoval remízové utkání. Domácí však měli o gól více štěstí a vyhráli 2:1.

O rozhodující branku se postaral Daníček, když z trestného kopu propadl míč brankáři hostů mezi nohama až do branky. V poslední pětiminutovce hosté jen snížili na 2:1.

Branky: 52. Pekárek, 64. Daníček – 87. Zuzanek. ŽK: 2:2. Diváků: 40.
Malá Skála: Krause – Cafourek, Kotrba J., Serbus, Vepřek – Kotrba Z., Brožek (46. Šilhán), Pekárek, Daníček – Novák (52. Ušela), Makula (88. Šída).

Lučany – Mírová
1:2 (1:2)

Lučany stále čekají na první letošní body a od posledního místa je dělí jen lepší skóre, než má Nová Ves.

V duelu s Mírovou se opět potvrdilo, že Lučany mají potíže se skórováním. Sice ve 20. minutě vedly zásluhou Hradeckého, ale to bylo z jejich repertoáru vše, co ukázaly. Hosté totiž stav během pár minut otočili.

Branky: 20. Hradecký – 34. Hejduk, 40. Taiber. Diváků: 50.
Lučany: Tauš – Šindelář, Vokuš, Hradecký – Svoboda, Dítě M., Maňák, Beránek – Bělohlávek, Brož, Dítě J.

Mšeno B – Plavy
4:2 (2:2)

První půle nabídla čtyři krásné góly a oba týmy dávaly jasně najevo, kdo chce urvat všechny body.

Například Černý vypálil dělovku ze 35 metrů a dal na 1:1. Ve druhém dějství ale béčko Mšena začalo hrát na vítězství a tlačilo se do útoku po hlavě. Ze stupňujícího se tlaku vzešly další dvě branky, které zápas rozhodly.

Branky: 10. Hýř, 35. Hall, 70, Vejprava st., 80. Konvalinka – 20. Černý, 43. Jön. ŽK: 1:0. Diváků: 70.
Mšeno: Zounek – čermák, Zámečník, Neugebauer, Ryšavý – Weber, Vejprava (70. Daniel), Hall, Hýř (75. Konvalinka) – Petr, Vejprava st.
Plavy: Benda – Škoda, Černý, Jirouš, Lejsek – Votoček, Jön, Harik, Balatka – Tomíček, Červinka.

Tabulka I. B třídy východ.