Albrechtice - Maršovice 7:0 (2:0)

Mužstvo Albrechtic odehrálo své poslední domácí utkání na azylovém hřišti v Josefově Dole, kde hostilo lídra Okresního přeboru Maršovice. Domácím se v posledních zápasech dařilo, a proto nechtěli i v posledním zápase zklamat své věrné fanoušky, kterých přišlo na toto utkání 240, což byla asi největší návštěva tohoto kola. Hosté nechtěli nechat nic náhodě a od začátku hráli líp, než domácí, ale vše skončilo před velkým vápnem. V 8. minutě přišel protiútok domácích a po pěkných přihrávkách vstřelil Koldovský první branku. Za dalších 20 minut domácí už vedli o dvě branky, kdy se opět prosadil Koldovský. Do druhé půli hosté zpřesnili hru, ale vše končilo u brankáře domácích. V 52. minutě se naskytla hostům příležitost snížit stav z penalty, ale hosté ji kopli pouze do tyče. Hned z protiútoku opět domácí potrestali chybu hostů a Verner s přehledem zvýšil už na 3:0. Po této brance si hosté mezi sebou vyměňovali názory a toho patřičně využili domácí a v rozpětí devíti minut dali Maršovicím další tři branky, což je definitivně položilo. I když v závěru hráli dosti nečistě, domácí to nevyvedlo z míry a dali ještě jednu branku. Tak krutou porážku ještě v této soutěži hosté nedostali. Dvacet minut před koncem utkání domácí kouč udělal velmi taktické střídání a na hřiště poslal tajný trumf jménem Rádl, kterému se přezdívá Pedro. Ten hned vstřelil šestou branku hlavou a druhou po pěkné akci Pipka přesnou střelou k tyči na což brankář ani nereagoval. Toto diváci odměnili skandováním „Pedro, Pedro!" a potleskem.

Branky: 8. a 28. Koldovský L., 60. a 63. Pipek, 69. a 80. Rádl, 56. Verner. Rozhodčí: Albl, ŽK: 1:0. Diváků: 240. Albrechtice: Rydval - Prokop, Vávra, Bělohlávek, Zelinka - Lipský (68. Rádl), Trdla, Pecháček, Pipek - Verner, Koldovský L. Maršovice: Nežádal - Stolín, Lédl, Meisl, Plný - Machalický (46. Kratochvíla), Sitarčík, Zajíc, Szatmari - Toman, Kohoutek.

Rychnov - Kokonín B 12:0 (3:0)

Za krásného počasí nastoupili hosté do zápasu jen v osmi lidech, a tak se očekávala kanonáda domácích. Domácí se od úvodních minut tlačili před hostující branku, ale bez efektu, domácí zkoušeli střelbu zdálky, ale pokusy většinou mířily do zahrad přilehlých domků. To se povedlo až Svobodovi, který utekl po levé straně a poslal domácí do vedení. U domácích stále vázla kombinace, kupily se nepřesné přihrávky. Pak se povedlo do poločasu přidat ještě dvě branky. O přestávce musel domácí trenér hráčům víc domluvit. Druhý poločas domácí zlepšili kombinaci, pohyb a na hostující branku se valil jeden útok za druhým, ale jen díky hostujícímu brankáři si neodvezl Kokonín ještě větší příděl.

Branky: 30., 52., 54., 77. a 80. Kalina, 10. a 87. Svoboda, 47. a 50. Janků, 40. Jindra, 68. Mahdal, 90. David. Rozhodčí: Kovařík T., ŽK: 1:0. Diváků: 80. Rychnov: Saček - David, Polák, Levinský, Mahdal, Jindra, Kubát, Kalina, Svoboda, Plaček, Janků. Kokonín: Strnad - Malý, Holler, Svoboda, Štichauer, Šourek, Bobota, Kunze.

Držkov B - Zásada B 1:0 (0:0)

Derby v poslední kole mělo klasický náboj rivality. Utkání se hrálo za úmorného tepla, které se také podepsalo na poklidnějším tempu utkání. Největší šance prvního poločasu měli domácí. Hosté hrozili především z mnoha standardních situací, ale v branku ji neproměnili. Za domácí mohli skórovat Machula a Nikodým. Oba celky se snažily po změně stran poctivě bránit a využívat brejků či standardek. Hosté se propracovali k několika nebezpečným zakončením, ale kýženého gólu se nedočkali. Branky se diváci i domácí dočkali v poslední minutě utkání. Linhart příšerně rozehrál rohový kop, ale ke štěstí domácích jej zpracoval Jiří Machula a krásně zakončil.

Branka: 90. Machula J. Rozhodčí: Lebeda, ŽK: 3:2. Diváků: 50. Držkov: Bouda - Dvořák J., Kadeřábek, Machula J., Machula V., Marousek, Nikodým, Linhart, Berka, Prousek Pa., Paldus. Zásada: Soukup - Princ, Varga, Lhota, Boudík (58. Rožeň), Fedák, Nezavdal, Vávra, Szatmari, Štryncl, Neumann (46. Klinger).

Kořenov - Tanvald 1:1 (0:0)

V souboji tabulkových sousedů se hrála vyrovnaná partie po celé utkání. Také v prvním poločase bylo k vidění několik šancí, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Vstup do druhého poločasu pak vyšel domácím na jedničku, když hned v první minutě otevřel skóre Krejčík. Kořenov pak měl více ze hry, ale zisk tří bodů neudržel. V 78. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Lavička. V Tabulce tak Tanvald zůstal na bodové rovnosti s Kořenovem, ale je na tom o jednu příčku lépe na 5. místě. Kořenov tak může litovat kontumovaného utkání v Zásadě, kam se kořenovští nedostavili.

Branky: 46. Krejčík - 78. Lavička. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Kořenov: Fichtner - Posejpal, Klinger, Vrána (46. Albrecht), Krejčík, Strnádek, Malec, Fojtík, Kohút, Šnýdl, Kovačík. Tanvald: Koželuh - Bobysud, Hudec, Borski, Gombala, Lavička, Kadlic, Prusík, Trmal, Doleček, Sklenička.

Smržovka - Jenišovice B 5:0 (3:0)

Vzhledem k tomu, že rival v boji o druhé místo Rychnov odehrál své utkání již v sobotu, a to vítězně. Musela Smržovka pro jistotu postupu v neděli v azylu v Lučanech vyhrát. Již v 6. minutě nasměroval k postupu Smržovku Beránek, když otevřel skóre. Fotbalovější Smržovka pak přidala druhou branku po půlhodině hry zásluhou střelce Hrabánka. Do poločasu ještě upravil skóre Tonda Brož a o vítězi prakticky nebylo pochyb. Po změně stran v parném počasí docházely oběma týmům síly, ale více jich ubývalo na straně Jenišovic. Střídající Kedroň dal v 52. minutě čtvrtý gól a pomalu se přinášelo z kabiny postupové šampaňské. Dvě stovky fanoušků chtěli pátý gól, ale Smržovce se nedařilo překonat hostujícího brankáře. Po sérii rohových kopů měl několik šancí hlavou Lukáš Brož, ale mířil jen do ochranné sítě za brankou. Až deset minut před koncem se na hranici ofsajdu dostal k míči další náhradník Buriánek a rozvlnil síť po páté. Po závěrečném hvizdu na sebe hráči Smržovky navlékli postupová trička a sprcha sektů přišla vhod v tropickém počasí. Oslavy postupu nebraly konce a Smržovka si tak v příští sezoně zahraje I. B třídu na svém zrekonstruovaném hřišti.

Branky: 6. Beránek, 28. Hrabánek, 40. Brož A., 52. Kedroň, 80. Buriánek. Rozhodčí: Lejsek, bez karet. Diváků: 200. Smržovka: Macek - Beránek, Šich (78. Buriánek), Patočka, Sucharda, Brož L., Skála (65. Novák), Brož A., Hrabánek (46. Štěpánek Mi.), Jelínek (46. Kedroň), Štěpánek Ma. Jenišovice: Sucharda - Strnad (79. Praisler), Imlauf, Preisler, Svoboda, Strnad, Bernard, Kočí, Prkno, Prkno, Gombár (38. Aron), Resl.