Fotbalisté Maršovic opět potvrdili svoje dominantní postavení v Okresním přeboru II. třídy, kterému stále vévodí bez ztráty kytičky. Janov prohrál v Harrachově a na druhé místo se prodral Rychnov, ovšem na vedoucí celek ztrácí 10 bodů.

Maršovice – Smržovka 9:2 (4:0)
Domácí po překvapivém debaklu v Pěnčíně, kdy je od první ztráty zachránila hloupá chyba Pěnčínských při počtu hráčů kádru z áčka a verdikt STK v jejich prospěch, se tradičně pustili od začátku utkání a měli stálou převahu. Střelecky se prosadili třemi brankami nejen domácí L. Habr a Kocúr, ale i smržovský L. Kedroň, autor dvou čestných gólů hostí.

Branky: 15., 49.(PK) a 88. Kocúr, 30., 44. a 51. L. Habr, 35. a 65.(PK) Kohoutek, 58. Machalický – 78. a 82. L. Kedroň. Rozhodčí: Bukvic. Diváků: 90. Maršovice: Nežádal – Šimčík (51. Beran), Kocúr, Klápště, Brachovič (46. Kratochvíla) – Szatmari, J. Habr, Topinka (71. Fiala), Machalický – L. Habr, Kohoutek. Smržovka: Špírek – Patočka, Červenka, Picka, Pipek – J. Kedroň, Skála, Jelínek, Štěpánek – Mazánek, L. Kedroň.

Nová Ves – Pěnčín B 0:2 (0:1)
Hosté byli sice fotbalovější, ale domácí se snažili, bojovali, ale šance si vytvářeli tradičně s námahou a žádnou neproměnili. Hosté rozhodli v závěru obou poločasů, nejdříve po ruce Žváčka proměnili penaltu v poslední minutě první půle a v 90. minutě gólem Beránka si pojistili tři body.

Branky: 44. (PK) Oleníček, 90. Beránek. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Nová Ves: Jungmann – Šilhán, Žváček, Šourek, Jirásek – Černý, Šimůnek, Kyncl, Hušek – Hartig, Zikeš. Pěnčín B: Matějček – Oleníček, Fišera, Mastník, Pleštil – Matúška, Jiskra, Lang, Kartouz – Zajíc, Beránek.

Tanvald – Rádlo 2:0 (0:0)
Tanvaldským se do sestavy vrátil kapitán Gombala a stejně tak několik zkušených hráčů, což přispělo ke zkvalitnění jejich hry. Do poločasu mohlo být rozhodnuto, ale v cestě míče do branky hostí pětkrát zabránila konstrukce branky i penalta zůstala nevyužitá. Rádelští bojovali, měli i několik standardních situací, ale domácí rozhodli dvěma brankami Pohla.

Branky: 62. a 85. Pohl. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (89. Lána). Diváků: 150. Jiskra Tanvald: Koželuh – Prusík, Fořt, Ducháček, Lorenc – Pohl, Gombala, Samko (82. Galbavý), Poláček – Kulhánek, Řezáč. Sokol Rádlo: Adam – Helm, Rákay, Kadlec. Kučera – Novák, Lednický, Lána, Hruška – Pešek, Bráza.

Rychnov – Camel 3:0 (0:0)
Kvalitní utkání, ve kterém zahazovali své šance v první půli domácí, ve druhé části hosté snažící se zkorigovat výsledek po brankách Rychnovských. Domácí měli štěstí v neštěstí, když ve dvanácté minutě vystřídal zraněného Hlubučka Krulich, který po obrátce třemi góly rozhodl zápas.

Branky: 59., 79. a 87. Krulich. Rozhodčí: Albl. ŽK: 3:1. Diváků: 50. Rychnov: Lumnitzer – Patka, Tymich, David, Mahdal – Hlubuček (12. Krulich), Kubát, Marek, Vrběcký – Nosek, Bavlovič. Camel: Kysela – T. Vele, Obereigner, Obšil, Trojan – Lipský, Feri, Hotový, Poláček (59. Kysel) – J. Vele, Novotný.

Harrachov – Janov 2:0 (1:0)
Na těžkém bahnitém terénu se hrál dobrý bojovný fotbal zásluhou obou soupeřů. Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, kterou zúročil dvěma góly Veselý, což Harrachovským stačilo, i když dohrávali dvacet minut o deseti hráčích bez vyloučeného kritika Rýdla.

Branky: 39. a 68. Veselý. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (69. Rýdl). Diváků: 100. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Daněk, Barbořák – D. Jiroutek, Rýdl, David, Veselý – Chlup, Hlava. Janov: Ducháček – Kittel (71. Huk), Pilz, Kraus (46. Bartels), Zámečník – Beneš, Bočan, Nitsche, Majer – Dejmek (80. Zange), Kovalda.

Zásada B – Lučany B 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Domácí hned v úvodu šli do vedení pěknou brankou Kirschnera, ale vedení do přestávky neudrželi. Hosté se po faulu brankáře domácích a proměněním penalty Majstorovičem dostali do vedení, ale Zásadští „angličanem“ zaslouženě vyrovnali, když únik z levé stany zakončil Kalous.

Branky: 3. Kirschner, 77. Kalous – 39. Andrš, 62. (PK) Majstorovič. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Zásada B: M. Kopal ml. – Varga, Horna, Kubát, Ráliš – Mich. Kopal, Kalous, M. Kopal st., Špaček – Kochánek, Kirschner (46. Pavlík). Lučany B: Brož (46. Trytko) – Nesvadba, Hanus, Šindelář, Maruška, Dítě, Killian, Bělohlávek, Majstorovič (78. Patočka) – Čech, Andrš.

Kořenov – Velké Hamry B 3:4 (2:1)
Utkání bohaté na branky přineslo pěkný fotbal, vyrovnaný na vytváření gólových šancí. Po prohraném prvním poločase posunuli hosté do předních linií zkušeného Lálu, který také dvěma góly rozhodl. Domácí, kteří neměli náhradníka, dohrávali půl hodiny o deseti bez zraněného Lišky, což bylo další příčinou jejich těsné porážky.

Branky: 7. Malec, 44. Fojtík, 52. Liška – 46. a 70. Lála, 18. Serbus, 78. Prousek. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 4:3. Diváků: 50. Kořenov: Fichtner – Liška, Věneček, Křižka, Lacina – Bambusz, Malec, Kovačík, Kohút – Říha, Fojtík. Velké Hamry B: Miček – Říbek, Průcha, Kulhánek, L. Pešat – Haviernik, Lála, Serbus, Prousek – J. Pešat, Titlbach.