„Zápas se nám povedl, vyhráli jsme devět nula," právem se pochlubil výsledkem dalšího zápasu I. B třídy západ trenér Jenišovic Petr Randák. Ale připomenul, že prvních osmnáct minut s nimi domácí ještě drželi krok.

Osečná – Jenišovice 0:9 poločas: 0:2

Už v šesté minutě ale soupeř špatně rozehrál, k míči se dostal jenišovický Matěj Randák a dal první gól, když tvrdou střelou umístil balón k levé tyči soupeřovy branky. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Autorem byl Vích. Hosté vedli 2:0 a do poločasu ještě skóre o jedná branku upravili.
„Pak už bylo utkání v naší režii. Dá se říct, že jsme Osečnou převálcovali. Kdybychom ještě hráli čtvrt hodiny, padly by další góly. Soupeř naprosto rezignoval, nehráli zodpovědně, vlastně už nehráli nic," popsal situace na hřišti v Osečné Petr Randák.
ČEKÁ JE JEŠTĚ FRÝDLANT
O víkendu je čeká už poslední zápas I.B třídy západ. Tentokrát se v Jenišovicích představí Frýdlant. „Jsou sice na konci tabulky, ale stojíme pevně na zemi a nich nechceme podcenit," uvedl jenišovický trenér.
Trenérovi potomci, Marek a Matěj, jsou výbornou oporou týmu. Na ten má ale klíčový vliv hlavně Marek Randák. To potvrdil i trenér: „My jsme náladové mužstvo. Je znát, když Marek hraje. Hodně nás podržel třeba v krizi, po zápase v Jablonným. Zařídil dva góly. Hodně nám to pomohlo."
Jenišovice před posledním utkáním jarní části I. B třídy západ, po jednadvaceti zápasech, vedou tabulku se čtyřiceti šesti body. Na paty jim šlape béčko Mšeno se dvaačtyřiceti body. A na třetím místě je liberecký Pěnčín. Jenišovice: Cejnar, Randák Matěj, Pekař, Holeček, Bernard, Vích, Randák Marek, Hurt, Vavřich, Holý, Poláček, Bubák, Žák, Žabokrtský. Branky: 6., 68., 74. Randák Matěj, 35. Vích, 57. a 84. Hurt, 72. a 87. Vavřich, 74. Randák Marek.