Kořenov - Tanvald 2:3 (0:2)
Kořenovští měli téměř celý zápas problém se zakončením vytvořených šancí, což se jim vymstilo, protože hosté využili z mála šancí maximum a do závěru šli s tříbrankovým vedením. Ve finiši domácí dvakrát skórovali, ale k otočení výsledku nebo zisku aspoň bodu jim již čas nezbyl.

Branky: 83. Fojtík, 86. Ježek – 30. a 82. T. Lorenc, 10. Ji. Poláček. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Kořenov: Smrčka – Liška, Věneček, Křížka, Ježek – Svoboda, Malec, Doležal (46. Fojtík), Břicháček – Kohút, Říha (25. Havlík). Tanvald: Koželuh – Galbavý, Cerman, A. Lorenc, Hlušička – Prusík, Ji. Poláček, Ja. Poláček, T. Lorenc – Řezáč, Fisch.

Camel – Maršovice 1:4 (1:3)
Velké návštěvě se odvděčili oba týmy dobrým výkonem a pěknými fotbalovými momenty, stejně tak i ostrými zákroky v rámci pravidel. Camel začal útočně a již v desáté minutě se ujal vedení, ale několik dalších šancí promarnil. Hosté jejich váhání potrestali a do poločasu ještě třemi brankami průběžný stav otočili. Druhá část přinesla opět kvalitní fotbal a když domácí Feri hezkou ranou minul branku soupeře, ten vzápětí udeřil a čtvrtým gólem rozhodl.

Branky: 10. Dutka – 25. Topinka, 32. Lupa, 38. Klápště, 74. Szatmari. Rozhodčí: Albl. ŽK: 2:2. Diváků: 200. Camel: Kysela – T. Vele (46. Horna), Dutka, Trojan, Nigrini – Hotový, Feri, Lipský, Obereigner (80. Kotrčka) – Obšil, J. Vele (46. Poláček). Maršovice: Nežádal – Meisl (46. Beran), Klápště, Šimčík, Machalický – Szatmari, Lupa, Habr, Topinka – Kohoutek, Trojan.

Smržovka – Janov 1:1 (1:1)
V zápase se vytvářely šance na obou stranách, hosté byli fotbalovější a měli mírnou převahu, domácí zase byli bojovnějším týmem. Průběhu odpovídala remíza, která i vyjadřovala poměr sil na hřišti. Po úvodním gólu hostujícího Svobody za domácí vyrovnal J. Picka ranou z přímého kopu, za kterou se brankář hostí Ducháček nestačil ani ohlédnout.

Branky: 23. J. Picka – 19. Svoboda. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 0:2. Diváků: 120. Smržovka: Špírek – Rydval, Navrátil, Z. Picka, Pipek (37. J. Kedroň) – Kobr (46. Hásek), Skála, J. Picka, Štěpánek – Jelínek (70. L. Kedroň), Mazánek. Janov: Ducháček – Beneš (60. P. Kittel), Martínek (65. Puchrik), M. Kittel, Zámečník – Pilz, Svoboda, Nitsche, Majer – Hrabánek (46. Kraus), Kovalda.

Pěnčín B – Lučany B 2:0 (0:0)
První poločas přinesl vyrovnaný souboj obou týmů, ve kterém se čekalo na chybu soupeře. Hosté přijeli se třemi dorostenci, a přesto měli v druhé části více ze hry, ale v závěru byli domácí přece jen šťastnější a dvěma góly rozhodli. Nejdříve bodlem utnul snahu lučanských mladíků Nemyrovskyj a po sedmi minutách pečetil střídající Krátký. „Trpělivost růže přináší“, prohlásil po utkání vtipně sekretář domácích Matějček, což mu asi zvedlo náladu po sobotním debaklu áčka v Semilech.

Branky: 75. Nemyrovskyj, 82. Krátký. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (84. Zajíc). Diváků: 80. Pěnčín B: Pivrnec – Fišera (68. Zajíc), Oleníček, Pleštil, Mastník – Kartouz (60. Zajíc), Nemyrovskyj, Jiskra, Lang – Beránek, Matúška. Lučany: Trytko – Killian – Frydrych, Šindelář, Svárovský – Reim, Dítě, Maruška, Patočka – Andrš, Jelínek.

Rychnov – Zásada B 6:1 (1:0)
Průběh prvního poločasu byl vyrovnaný jak herně, tak i na střelecké šance. Po přestávce však Rychnovští zpřesnili kombinaci, přidali na rychlosti a odměnou jim bylo pět gólů v síti zásadské rezervy. Zásadští totiž v sedmdesáté minutě snížili na 2:1, ale v následujících deseti minutách domácí čtyřmi góly trestali.

Branky: 17. a 77. Hlubuček, 50. David, 71. Marek, 73. Kubát, 81. Vrběcký – 70. Blažek. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Rychnov: Lumnitzer – Černý, Marek, Levinský, Mahdal – Hlubuček, Kubát, Knotek (69. David), Vrběcký – Pfeifer, Drahoňovský. Zásada B: Bohdanecký – Princ, Borna, Štefanec (31. Lojka), Vébr – Varga, Blažek, Kopal, Kotyza – Růžička, Koťátko.

Velké Hamry B – Nová Ves 10:1 (4:0)
Jednoznačné vítězství béčka domácích, které bylo hlavně rychlejší, aktivnější a bylo u všeho dříve, což je ve fotbale rozhodující. Hamrovské béčko nastoupilo opět v omlazené sestavě, kterou doplnila zkušená osa Lála, Kopal a Sedlmajer. Druhý poločas byl již spíše exhibicí domácích mladíků a odrazem současné krize Nové Vsi. Odevzdaní hosté již nebyli schopni odporu.

Branky: 20., 40., 50. a 90. Sedlmajer, 77. a 80. Říbek, 11. vlastní (Brož), 44. Lála, 65. J. Miček, 75. Kuželka – 67. Brož. Rozhodčí: Bukvic. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Velké Hamry B: D. Miček – Jižíkovský, Lála (46. Titlbach), Szirti, Mihálik – Říbek, J. Pešat, Kopal (62. L. Pešat), Svoboda (46. Kuželka) – Sedlmajer, J. Miček. Nová Ves: Stránský – Šimůnek, Černý, Žváček, Brož – Elgheriani, Macur, Šourek, Zikeš – Hartig, Rydval.