Hosté byli od prvních minut aktivnější a měli několik šancí. Trefili tyč a Lučany podržel nový brankář Martin Valenta. Ten přeci jen kapituloval v minutě, když zaváhání obrany potrestal Slavík. I druhý gól přišel po chybě obrany a nedůrazně atakovaný Špaček zvýšil již na 2:0.

Domácí poté přidali a největší šanci první půle měl Čech, ale míč zastavilo břevno. Po změně stran měli domácí převahu, hosté spíše bránili, ale do šancí Lučany nepustili. Jedinou vážnější šanci tak měli domácí v závěru, kdy po nepřímém kopu v šestnáctce pálil Hradecký. V závěru mohla dát Mimoň třetí gól, ale míč skončil na břevně.

Branky: 10. Slavík, 17. Špaček. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (68. Špaček). Diváků: 130. Lučany: Valenta – Jelínek (16. Cicvárek), Vokuš, Beránek, Hradecký – Černý (74. Hanus), L. Brož, Maňák, Svoboda – Čech (70. Majstorovič), M. Dítě.