FK Železný Brod – SK Semily 4:0 (2:0)

Již v 7. minutě, po přihrávce Maryška, měl tutovku Svoboda, ale skóre se neměnilo. Ve 13. minutě se do ojedinělé šance dostali i hosté, ale nedali. Poté měl další šanci Svoboda, ale ani napodruhé se neprosadil. Brod uklidnily dva rychlé góly Novotného po standardních situacích v 18. minutě a 24. minutě. V další části první půle toho diváci již moc neviděli.

Na začátku druhého poločasu mohl završit hattrick před brankou Semil osamocený Novotný, ale jeho hlavička byla slabá. Hosté se ve druhém poločase do žádné větší šance již nedostali, a tak lze psát pouze o šancích Brodu. Novotný se třetího gólu dočkal, ale Kyselův faul mu ho zhatil. V 73. minutě předvedli domácí pěknou akci, na jejímž konci byl faulován brankářem Semil Maryško.

K penaltě se postavil Makula, ale jeho střelu k pravé tyči nejlepší hráč Semil, brankář Zamastil, chytil. A tak nebylo stále definitivně rozhodnuto. V 79. minutě nedal. tutovku střídajícíŠefr. V 84. minutě měl tutovku Makula, ale nedokázal přehodit vyběhnutého brankáře hostí.

Brod tak své vítězství pojistil až v samém závěru. V 86. minutě byl na konci pěkné akce Šefr, který dostal míč před prázdnou branku 3:0. V poslední minutě zvýšil na konečných 4:0 Maryško. Brod tak na jaře poprvé zvítězil. „Náš výkon nebyl úplně optimální, ale povinnou výhru jsme uhráli,“ uvedl za Brod Jaroslav Kletečka.

Sestava Brodu: Kopal, Kotlár M. (46.min. Král), Šilhán, Novotný, Aubrecht, Picek, Maryško, Havrda (34.min. Kysela), Hloušek,
Makula, K. Svoboda (74.min. Šefr M.). Branky: 18.min. a 24.min. Novotný, 86.min. Šefr, 90.min. Maryško. Rozhodčí: Havel. Diváků: 132.