Pardubice – FK BAUMIT Jablonec A 1:0 (0:0).
Utkání bylo vyrovnané, a kdyby nebylo na straně Jabloneckých zmatků a chyb v úvodu druhého poločasu, mohly se body alespoň spravedlivě rozdělit. Domácí měli první možnost v 6. minutě, ale jejich únik pravou stranou zlikvidoval Fendrich. „Jablonec se v 9. minutě dostal do šance, kterou zmařil útočný faul Pastora,“ zmínil jednu z šancí Jablonce vedoucí týmu Pavel Bursa. V 37. minutě stálo při hostech štěstí. Fendrich vyrazil střelu před vápno k hráči soupeře, který je pohotově poslal na branku, kde jistý gól z brankové čáry vykopl Rudolf. jenže míč se dostal k dalšímu hráči a jeho pokus z brankové čáry odvrátil Daníček. „V úvodu druhého poločasu Jablonec nepochopitelně držel hru na své polovině, čehož domácí využili k napadání a donutili soupeře k řadě chyb,“ okomentoval hru Jablonce Bursa. V důsledku toho se míč dostal na malé vápno ke Sklenářovi, jehož ne příliš prudkou střelu Fendrich neudržel a míč mu proklouzl za brankovou čáru – 1:0. V 58. minutě ale Fendrich brance zabránil, když skvěle zlikvidoval prudkou střelu k pravé tyči. „S přibývajícím časem Jablonec zvýšil úsilí k vyrovnání. V 77. minutě střela po rohovém kopu domácí branku těsně minula. V 78. minutě prudce vypálil po zemi Šilhán a míč se odrazil od tyče. V 84. minutě unikl Rudolf, ale namísto střely zvolil ještě přihrávku před branku, kde soupeř míč odrazil. Domácí pak už vedení v zápase udrželi,“ uzavřel komentář posledního podzimního zápasu dorostu Bursa.

Branka: 47. Sklenář. Rozhodčí: Dujsík. FK BAUMIT Jablonec: Fendrich – Mádle, Kouřil, Rudolf, Paldus – Simon, Pastor (81. Mölzer), Šilhán, Havlín (76. Diviš) – Daníček (64. Procházka), Just (64. Feri).

FK Pardubice - FK Baumit Jablonec 1:1 (0:1).
Jablonec jel do Pardubic v roli favorita s cílem udržet si první místo v tabulce. To se jim nakonec podařilo, i přesto, že svěřenci trenéra Romana Skuhravého remizovali 1:1: „Kdyby kluci proměnili alespoň nějaké šance, které si vypracovali, tak si vezeme tři body. Musím přiznat, že dnes nám chyběla lehkost a klid v předfinální fázi. Chci klukům poděkovat za dobrou práci. Jsme spolu první rok a postupně naplňujeme cíle, které máme před sebou. Jsem rád, že jsme první, to je těžké v jakékoliv soutěži a na jakékoliv úrovni. Samozřejmě, že pro nás není umístění prioritní, ale je strašně důležité pro klid na další práci a sebevědomí kluků. Mám velkou radost, že se náš tým prezentoval velmi útočnou hrou, podloženou mnoha krásnými brankami,“ provedl krátké hodnocení podzimu Roman Skuhravý.

Branka FK: Štemberk. FK BAUMIT Jablonec: Linke –Frýda (63. Vaníček), Vaněček, Myslivec, Barcuch –Smoleňák (63. Kroupa), Kubista, Hošek, Vodička, Franců.