Plavy B – Mšeno C 5:5 (3:3)

Plavská obrana měla v celém utkání velké problémy s Koudelkou, který také otevřel v 18. minutě skóre z pokutového kopu. Hosté za dvě minuty vyrovnali Červinkou, rovněž z pokutového kopu po faulu na samotného exekutora. Další minuty patřily Plavům a po pohledných akcích vstřelili branky ve 28. Gallyas a ve 39. Lupa. Náskok Plavů však domácí ještě do konce I. poločasu smazali Novotným a Koudelkou, kteří využili špatné bránění plavské obrany.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Ujali se vedení v 51. minutě brankou Hadidiho. Hostům docházely síly. Zvláště překvapivé to bylo u mladých hráčů. Naštěstí měly Plavy rozdílového Lupu, který v 66. minutě, po individuální akci, skóre opět vyrovnal. O dvě minuty později Mšeno opět strhlo vedení na svou stranu Hujerem. Konečný brankový účet ale pak udělali hosté a Červinka, po skrumáži před brankou, vyrovnal na konečných 5.5.

Oba týmy se shodly na tom, že diváci si přišli v tomto utkání opravdu na své, když viděli deset branek a k tomu ještě další zajímavé, nevyužité akce.