K prvnímu mistráku okresního přeboru do Rychnova přijel Tanvald, se kterým jsou zápasy vždy napínavé, a tak se očekával dobrý fotbal. Od první minuty domácí tlačili a rychle se ujali vedení, když osamocený Plaček z velkého vápna přehodil golmana a poslal Rychnov do vedení.

Rychnov - Tanvald 4:0 (3:0)

Domácí byli lepší a stále se tlačili před hostující branku. Ve 44 minutě poslal míč do vápna Procházka a jeho centr uklidil Kalina hlavou do brány 2:0. Hned z následujicí akce protlačil míč do sítě Jindra a upravil na poločasových 3:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Rychnov útočil a hoste bránili. V 60. minutě zužitkoval centr do vápna Kusebauch a zvýšil na 4:0. Domácí ještě měli několik vyloženích šancí, ale bez využití. "Hosté mohli děkovat golmanu Buriánkovi, že si neodvezli větší brankový příděl," vyhodnotil průběh zápas vedoucí rychnovského týmu Milan Pfeiffer.


Sestava Rychnova: Lumnitzer- David (46. Havlíček), Petr, Procházka, Janků, Jindra, Kalina, Plaček (75.Viktora), Lána, Hrstka (46.Pánek), Kusebauch

Sestava Tanvaldu: Buriánek, Bajzik, Blažek, Ferraro Guiseppe, Horváth, Hulap, Koželuh, Marek, Prusík, Ševic, Ducháček, Souček

Branky: 2. Plaček, 43. Kalina, 45. Jindra, 59. Kusebauch