Už ve 4. minutě otevřel skóre hostující Petr, který nikým neatakován prostřelil placírkou Černého. V 19. minutě přidal druhý gól hostů Lietava a zdálo se být rozhodnuto. Navíc velkou šanci hostů ještě promarnil Švorc.

Do druhé půli ale domácí nastoupili aktivněji a v 52. minutě Halíř uvolnil Horáčka a jeho centr trefil Jež do šibenice. Domácí to „nakoplo“ a hosté se v této fázi zápasu jen bránili. V 64. minutě se ocitl v dobré šanci po vysunutí Hejdukem Princ, ale jeho slabou střelu brankář Zounek zlikvidoval. Vyrovnáno mohlo být v 85. minutě, Hradeckému ale scházelo trochu štěstí, když po centru Prince zblízka netrefil. Platilo proto heslo: Nedáš – dostaneš. Hosté totiž dvěma slepenými brankami v posledních minutách potvrdili svoje vítězství.

„První poločas jsme byli jednoznačně lepší a měli jsme vést výrazněji než jen o dvě branky. Po změně stran domácí snížili, začali víc kousat, ale poté jsme hru kontrolovali a náskok zvýraznili. Sehráli jsme asi nejlepší zápas podzimu,“ konstatoval spokojený trenér Mšena Michal Klacek.

Branky: 52. Jež – 4. Petr, 19. a 86. O. Lietava, 88. Švorc. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 1:1. Diváků: 40. Mšeno: Zounek – Škvor, Pavlata, Vanc, Petr – Charouz, Matoušek, Vrabec, Ryšavý (75. Hadidi) – Švorc, O. Lietava.