Horní Branná – Maršovice 6:4 (3:2)

V souboji dvou týmů z horní poloviny tabulky začali lépe domácí, kteří svého soupeře z Maršovic výrazně přehrávali. V důsledku toho prohrávaly Maršovice ve 27. minutě už 3:0. První branka padla hned v 1. minutě. Po třetí brance se hra srovnala a Maršovicím se podařilo snížit ve 28. minutě Habrem a o sedm minut později přidal branku také Just, který neskutečným volejem poslal míč do sítě před celou šířku brány ze třiceti metrů. Po změně stran se podařilo hostům vyrovnat, když se trefil Kohoutek. Jenže domácí dokonale využili svých dvou mladých a běhavých útočníků a na malém hřišti na ně nakopávali většinu míčů, čímž se dostávali do gólových šancí. Mezi 54. a 59. minutou skóroval dvakrát Šlechtar a jednou Nýdrle a bylo to 6:3. V 82. minutě stanovil konečný výsledek svým druhým gólem Habr.

Branky: 13., 27. a 59. Nýdrle, 54. a 59. Šlechtar, 1. Kilner – 28. a 82. Habr, 35. Just, 48. Kohoutek. Rozhodčí: Salač, ŽK: 1:3. Diváků: 70. Maršovice: Sedláček – Vogt (64. Machalický), Skuhravý, Honzák, Macur – Toman, Just, Volf, Habr – Kohoutek, Sitarčík.

Harrachov–Jenišovice 3:5 (1:1)

V utkání o holé přežití v I. B třídě byli lepším týmem domácí hráči, ale po čtvrt hodině hry se dění na hřišti vyrovnalo. Odměnou pro bojovné Jenišovice byla vedoucí branka ve 30. minutě, kdy se prosadil Soudský. Jenže domácím se podařilo srovnat hned za osm minut, kdy se nemýlil Radek Barbořák. Po změně stran udeřily opět Jenišovice a Hradecký dával v 55. na 2:1. Pak se v 63. minutě protlačil do vápna Prkno a byl faulovaný, nařízenou penaltu proměnil Leoš Bernard. O minutu později byl rozdíl opět jednogólový, naději vykřesal Kyncl – 2:3. Jenišovický Hradecký byl při chuti a v 75. minutě zvyšoval na 2:4. Harrachov pak ještě snížil z penalty Kynclem v 80. minutě, ale na víc se už domácí nezmohli. Výsledek pečetil Bernard v 81. minutě. Jenišovice udělaly za jaro 23 bodů, což jim pomohlo k záchraně.

Branky: 64. a 80. (PK) Kyncl, 38. Barbořák R. ml. – 55. a 75. Hradecký, 63. (PK) a 81. Bernard, 30. Soudský. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 2:4. Diváků: 200. Jenišovice: Pašta – Plechatý, Bubák, Marek, Laušman P. (80. Laušman L.) – Soudský, Bernard, Kalousek Z., Hanuš – Prkno, Hradecký (85. Mařan).

Mírová – Malá Skála 1:1 (0:0)

Mírová si svůj duel s Malou Skálou předehrála už ve středu kvůli oslavám svého výročí a postupu do I. A třídy. Malá Skála to na Mírovou umí a to ukázala i tentokrát. Domácí sice měli více ze hry a během prvního dějství mohli několikrát skórovat, ale Krause měl i dobře postavené tyče. Ihned po zahájení druhého poločasu se gólově prosadil Pekárek a tím dokonale zaskočil domácí borce. Jenže Maloskalští se tak vehementně radovali z vedoucí branky, že zapomněli na obávaného dělostřelce Jíru, který tvrdou střelou z dálky vyrovnal hned o minutu později. Další branka do konce utkání už nepadla a oba celky se rozešly smírně.

Branky: 47. Jíra – 46. Pekárek. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:2. Diváků: 70. M. Skála: Krause - Cafourek, Šída, Kobrle, Pekárek, Šilhán J., Kotrba Z., Šilhán K. (58. Makula), Serbus, Daníček, Plátek.

Zásada – Nová Ves 1:2 (1:1)

Sestupující Nová Ves se chtěla rozloučit se soutěží důstojně a podle toho také vypadal její výkon na hřišti. Hosté byli aktivnějším týmem a v koncovce měli více klidu a přesnosti. Naopak domácím se v koncovce nedařilo a své šance nevyužili, ze Zásady se dokázal prosadit jen Petr Blažek, když ve 40. minutě vyrovnával na 1:1. Za hosty se dvakrát trefil Golis.

Branky: 40. Blažek P. – 33. a 75. Golis. Rozhodčí: Marek, ŽK: 3:2. Diváků: 70. Zásada: Kopal Mil. – Kirschner, Šourek (76. Kotyza), Varga, Kubát - Čurda, Kopal Mich., Blažek P., Feri - Fišer, Srbek.

Plavy–Lučany 1:2 (1:0)

Fanoušci, kteří si našli cestu na poslední utkání I. B třídy do Plavů, tak museli odcházet spokojení se hrou, kterou oba celky předváděly. Jak domácí, tak i hosté hráli atraktivní fotbal a chtěli útočit. Jenže tuto snahu jim chvílemi hatilo počasí. Nad hřištěm se totiž přehnalo několik velmi vydatných přeháněk a hráčům to evidentně bralo chuť do hry. První větší příležitost měli domácí, ale nedokázali ji proměnit. To se podařilo až ve 32. minutě, kdy se míče za obranou zmocnil Lukáš Černý a nedal brankáři Lučan šanci. Po poločase se ale uplatnilo tradiční nedáš–dostaneš a po neproměněné šanci Plavů se v 64. minutě zapsal mezi střelce Beránek. V 78. minutě pak otočil výsledek Dítě a rozhodl tak o výhře Lučan.

Branky: 32. Černý L. – 64. Beránek, 78. Dítě. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 1:3. Diváků: 80. Plavy: Benda – Škoda, Černý J., Votoček, Korotvička (46. Balatka) – Jón, Jelínek, Šimerda, Harik – Lejsek (57.Šálek), Černý L. (74. Jandura). Lučany: Čermák – Beránek, Patočka (37. Krága), Šindelář, Vokuš – Svoboda, Maňák, Bělohlávek, Killián – Dítě, Hradecký.

Mšeno B – Držkov 7:1 (5:1)

Domácí v první půlce dominovali a svou suverenitu potvrdili pěti brankovým náskokem. Mšenský Kobylka dokonce stihl završit svůj hattrick už v prvním dějství a dvěma góly mu sekundoval Krejčík. Čestný úspěch hostů zaznamenal Petr Prousek, když si pěkně naběhl na centr na zadní tyči a pohotově zavěsil. Ve druhém dějství pak ještě Mšeno přidalo další dvě branky Krejčíkem, který tak stanovil svůj gólový výčet na čtyři přesné zásahy. Mšeno tak skončilo v tabulce nejlépe ze všech jabloneckých týmů v I. B třídě. Tak vysoko ještě podle trenéra Gottwalda tento tým nebyl.

Branky: 20., 22., 58. a 73. Krejčík, 7., 26. a 34. Kobylka – 39. Prousek Pe. Rozhodčí: Kulhavý, bez karet. Diváků: 60. Mšeno: Bočok – Škvor, Knappe, Matoušek, Hujer R. (46. Novotný B. ml.) – Vaněk (66. Duštíra), Hýř, Petrtýl, Kobylka – Krejčík, Hujer M. Držkov: Mrkvička – Hlubuček, Dvořák J., Zajíc, Hruška - Batěk, Stumer (46. Prousek Pa.), Pala (52. Škaloud), Machačka - Vaněk, Prousek Pe (52. Vaníček).