Utkání I. B třídy skupiny západ se už od počátku hrálo ve velmi slušném tempu.Hosté se snažili napadat domácí rozehrávku a z toho pramenily chyby. Jednu z nich utvořil Škvor, který šel nedostatečně důrazně do míče.Toho se zmocnil útočník hostí a mazal na Branišovu branku, kterou prozatím minul. Poté se hra přelévala na obě strany. Ani jedno z mužstev nechtělo pouze bránit, ale aktivně se pokoušela vstřelit gól. U domácích měli velkou šanci Pokorný,Veselouš a také hlavou Frey. Ani jednu šanci však domácí nevyužili.Udeřilo tak na druhé straně, kde po zbytečné chybě v rozehrávce unikl útočník hostí a tentokrát svou šanci využil. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Koudelka se trefil

Ve druhém poločase se Jiskra hned odpočátku zakousla do velmi dobře hrajícího soupeře a byla vidět snaha o otočení výsledku. Už v 50. Heinrich vyrovnal na 1:1. V 64. nastoupil nestárnoucí Koudelka a byl to on, kdo vstřelil v 73. gól na 2:1 pro domácí. Byla to ukázková akce, kdy si Pokorný zpracoval míč, navedl ho na vápno a přihrál do strany Janovskému. Ten krásným centrem našel Koudelku a ten sám na malém vápně v pádu hlavou vstřelil gól. Poté hosté opět zapnuli na vyšší stupeň a domácí obrana včetně brankáře nevěděla, kam dřív skočit.V 79. nestačili domácí zareagovat na krásnou narážečku a únik středem hráče hostí a ten prostřelil Braniše. Stav byl 2:2 a to nebyl zdaleka konec.

Flek zachránil body

V 87.minutě se hostům povedla velmi podobná akce a i zakončení bylo opět úspěšné a rázem to bylo 2:3. Domácí se nepoložili a snažili se o vyrovnání.To přišlo z rohu v poslední minutě, kdy se hlavou trefil Flek.Výsledkem tak byla zasloužená remíza.

Celé utkání hrálo ve vysokém tempu a stále se bylo na co koukat. Byl to velmi kvalitní zápas a remíza byla naprosto zasloužená. Trenér týmu Mšena Miroslav Braniš k zajímavému a náročnému duelu řekl: „Bylo to velmi kvalitní utkání. Hráli se v nasazení a s cílem vstřelit branku, tudíž se muselo líbit. Škoda, že stále vytváříme v defenzivě školácké chyby, po kterých inkasujeme. Až se těchto chyb vyvarujeme, bude naše hra ještě lepší. Smekám před bojovností týmu, kdy se nevzdal a hrál až do závěrečného hvizdu a také před kluky z áčka, kteří, ačkoli dopoledne hráli utkání, nám přišli pomoct a nechali na hřišti duši.

Sestava Mšena: Braniš ml., Škvor, Frey, Hýř, Flek, Heinrich, Kulhánek, Janovský, Verner, Pokorný, Veselouš. Střídali: Koudelka a Hollmann. Branky Mšena: Heinrich, Koudelka, Flek.