Josefův Důl - Tanvald B 3:1 (0:0)

Fotbalisté Josefova Dolu sice již nemohli předskočit předposlední Tanvald B na předposledním místě v přímém souboji, ale domácí fotbalisté se chtěli rozloučit se sezonou vítězně. První poločas ale nabídl vyrovnanou bitvu, která branku zatím nenabídla, takže šly oba celky do kabin za bezbrankového stavu. Po změně stran přišlo rozhodnutí o osudu utkání. Domácí kapitán Bělohradský se během dvou minut dvakrát trefil, takže rázem Josefův Důl odskočil na 2:0. To byla pro hosty studená sprcha, na kterou se nepodařilo najít odpověď. Navíc v 68. minutě Řeháček pečetil zisk tří bodů gólem na 3:0. Deset minut před koncem se však dočkali také hosté, když domácí obranu překonal Duštíra, který tak stanovil konečné skóre na 3:1.

Branky: 48. a 49. Bělohradský, 68. Řeháček - 80. Duštíra. Rozhodčí: Prinz, ŽK: 1:3. Diváků: 90. Josefův Důl: Német - Kremláček (42. Feichtinger), Volek, Rezler, Procházka, Bělohradský, Vrňák, Řeháček, Mladonický (42. Efenberk), Němec, Augsten (53. Honzejk). Tanvald: Hulap - Jodas, Černý, Pohl, Cerman, Poláček, Bajzik, Duštíra, Mlýnek, Věneček, Schmied.

Nová Ves - Rádlo 4:2 (3:0)

Pro Novou Ves bylo utkání s Rádlem jarní rozlučkou s domácím hřištěm, nikoliv celou soutěží. V sobotu ještě odehraje Nová Ves dohrávku s Plavy B. Naopak Rádlo již má konečnou a domácí fotbalisté jim navíc na závěr uštědřili porážku. Již v 8. minutě se nemýlil Šilhán a po čtvrt hodině hry dával na 2:0 Skalický. To s hosty trochu zamávalo a ve 30. minutě to bylo 3:0 díky zásahu Kohouta. Po obrátce však zastihli hosté domácí v letargii a snížili na 1:3 Matějem. Ke zdramatizování utkání však nedošlo, protože Kohout svým druhým gólem zvýšil na 4:1. Tečku za utkáním udělal Matěj v 73. minutě, když jen kosmeticky upravil stav na 4:2.

Branky: 30. a 69. Kohout, 8. Šilhán, 15. Skalický - 47. a 73. Matěj. Rozhodčí: Šoun J. Diváků: 54. Nová Ves: Bednář - Vávra, Linka, Černý, Nič, Kohout, Stolín, Šilhán, Halama (46. Nýč), Vít (81. Zikeš), Skalický (46. Kedroň). Rádlo: Hruška - Zajíček, Pešek, Rákay, Ticháček, Havlíček (46. Leitgeb), Medek, Kučera (75. Vepřovský), Vele, Šrek, Matěj.

Radčice - Mšeno C 2:2 (1:1)

Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí. Celý první poločas byli lepší hosté, měli neustálou převahu a především kombinačně přehrávali domácí. Podařilo se jim rychle vstřelit vedoucí branku, ale pak své vyložené šance neproměňovali, včetně neproměněné penalty, kterou domácí brankář zlikvidoval s pomocí tyče. Domácím se podařilo závěrem poločasu vstřelit vyrovnávací branku, a tak obě mužstva odcházela do kabin za nerozhodného stavu. I druhý poločas měli hosté více ze hry, ale šancí si již tolik nevytvořili. V 69. minutě se jim podařilo z rychlého útoku vstřelit vedoucí branku, ale domácí v krátké době vyrovnali z pokutového kopu. Do konce zápasu se již nic podstatného nestalo a domácí byli spokojeni za remízu s lídrem soutěže.

Branky: 37. Jiránek, 75. Strnad z pen. - 6. Šebek, 69. Koudelka. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 1:0. Diváků: 40. Radčice: Řehák T. - Zikmund (46. Sůva), Havlíček, Jiránek, Miller, Bujárek, Maleček, Řehák F., Hádek, Strnad, Koňák. Mšeno: Hýř - Vaněk, Hujer, Novotný, Dutka, Šebek, Hadidi, Uko, Gottwald (65. Tomeš), Koudelka, Hujer.

Janov - Hodkovice B 3:0 kont.

Utkání nebylo odehráno a domácí si připsali tři body za kontumaci 3:0.