Vyrovnaný úvod utkání krajského přeboru přinesl střelu domácích, kterou Kobachidze s přehledem zlikvidoval. Pak následoval náznak šance mšenského Čecha, který však ve vápně nestačil zakončit.

První rozruch utkání byl velmi nepříjemný pro brankáře Kobachidzeho, který po zákroku domácího útočníka musel s vážným zraněním opustit hřiště. Ve 24. minutě šla Česká Lípa do vedení, když nešťastně vypíchnutý míč poslal do brejku domácího útočníka a ten se přes mladičkého Strackeho v brance hostí jednoduše prosadil.

Vyrovnání měl na kopačce ve 36. minutě Švorc, ale ten se po hrubce domácích sám před brankářem prosadit nedokázal. Konec poločasu přinesl vyloučení Čecha, který neunesl tvrdý atak domácího brankáře a po oplácení odcházel předčasně do kabin. Úvod druhého dějství vyšel daleko lépe domácím, když chybnou kombinaci hostů potrestali druhou brankou.

Hosté ve snaze zvrátit stav utkání zvýšili obrátky, což přineslo ovoce v 67. minutě, kdy centr Jirouška usměrnil do sítě hlavou Švorc. V 83. minutě vyrovnal Heinrich, který dostal od střídajícího Svobody přesnou přihrávku. Ale jeho zakončení skončilo od břevna jen těsně před brankovou čarou domácí svatyně. Ani závěrečný tlak hostů a ani další brejky domácích již změnu stavu utkání nepřinesly, a tak hosté odjížděli domů tentokrát s dvojnásobnou ztrátou.

Trenér hostů Vladimír Mařas řekl: „Vývoj utkání ovlivnilo těžké zranění našeho brankáře. Myslím si, že již atakovaný být neměl. A pak to byla také nekázeň Čecha. Jak maličký je rozdíl mezi spokojeností a zklamáním nám ukázala neproměněná šance Heinricha, kdy asi chyběl ten pověstný centimetr. Fotbalové štěstí jsme dnes neměli."