V prvním poločase se diváci gólu nedočkali, i když Mšeno předvedlo parádní výkon a vypracovalo si hned několik tutovek. Neujal se ani jeden z úniků Mrklase, z blízka se neprosadil ani Bém.

Padlo tak pouze několik žlutých karet. Po změně stran už to bylo jinak. Domácím se podařilo v úvodních minutách druhé půle jít do vedení díky dvěma trefám Škréty. Mšeno mohlo kontrovat Mrklasem, ale jeho branka nebyla pro postavení mimo hru uznána. Ke gólu nevedl ani pokus Béma.

Chvilku před koncem mohl ještě hosty z Jablonce do hry vrátit Macháček, ale jeho střelu dokázal domácí brankář vytěsnil na roh. Po třech zápasech je tak Mšeno v KP stále bez bodů. Sedmihorky -  Mšeno 2:0 (0:0). Branky: 54., 67. Škréta. Rozhodčí: Trdla Špidlen, Hrbáček. ŽK: 2:3 (6. Dvořák, 21. Vaníček 34. Svoboda, 38. Kulhánek, 87. Bém). Diváků: 300. Mšeno: Kobachidze, Daniel (76. Štětkář), Bém, Novotný (60. Frey), Svoboda (62. Počta), Macháček, Švorc, Kulhánek, Krámský, Moravec, Mrklas.