Mšeno – Košťálov 3:0 (1:0)

Domácí měli v dalším zápase krajského přeboru otěže od samého začátku ve svých rukou a štěstí na svých kopačkách. Kontrolovali průběh utkání a hosté zahrozili jen jednou, když v 7. minutě nedokázali přetavit svůj brejk na vedoucí gól.

Za Mšeno nejprve ve 13. minutě sice nevyužil Počta svoji šanci, když mířil vedle, ale už ve 23. střelil první branku precizně Kulhánek. Ve 28. mohl vedení pojistit Daniel, ale sám na malém vápně špatně trefil míč. Další stoprocentní šanci zmařil v 64. Kulhánek. Dalšího gólu se domácí dočkali v 70. minutě, kdy svoji akci proměnil Švorc. Parádní kousek se v 80. povedl Filipovi, který po vysokém centru Daniela pohotově patičkou zavěsil. Vítězství ještě mohl navýšit Švorc, ale v 89. svoji příležitost nevyužil. Trenér Mšena Vladimír Mařas byl s výkonem svých svěřenců spokojený. Utkání zhodnotil slovy: „Žádný fotbalový šlágr sice k vidění dnes nebyl. Navíc v té zimě přišlo diváků doslova „plný dům". A hosté přijeli s brejkovou taktikou, fotbal moc hrát nechtěli. Na to jsme my dovedli zareagovat po svém a vítězství jsme si zasloužili."

Sestava Mšena: Kobachidze, Regenermel, Macháček, Filip, Krámský, Novotný (61.Svoboda), Pešat, Douda (33. Švorc), Daniel, Kulhánek (85. Zikmund), Počta.

Branky: 23. Kulhánek, 70. Švorc, 83. Filip. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (67. Regenermel). Diváků: 20.

Desná – Rapid Liberec 4:4 (2:2)

V utkání I. A třídy nezvládli domácí ani jeden úvod poločasů, a tak dvakrát prohrávali o dva góly.

Vždy se jim po úvodní sprše podařilo jen vyrovnat. „Utkání tak skončilo divokou remízou", řekl po závěrečném hvizdu vedoucí A týmu Petr Kopal a pokračoval v hodnocení duelu: „Hra směrem dopředu byla z naší strany lepší než v minulých utkáních, ale obranná součinnost všech hráčů opět vázla. A dostali jsme laciné branky, kterých bychom se měli  pro příští zápasy vyvarovat." Utkání mělo řadů důležitým momentů.

K nejdůležitějším minutám zápasu patřila 35., kdy Rác uvolnil do vápna naběhnuvšího Pivničku, který se ve vápně prosadil a střelou nedal gólmanovi  hostů šanci, upravil stav na  1 : 2.

Ve 43. minutě byl na začátku pěkné akce Nguyen, přihrávkou našel  zase Pivničku, ten předložil míč Špačkovi, který srovnal na  2 : 2.

V 54. minutě Sekanina byl v průniku důrazný, uvolnil opět Pivničku, který se nemýlil  a dal na 3 : 4.

V 84. minutě se k míči  na vápně dostal Rác a mazácky přeloboval gólman hostí, vyrovnal na  4 : 4. A za takového stavu se také týmy rozešly do kabin.

Sestava Desná: Žanta  –  Kulhánek  V.., Kořínek,  Křemen,  Nguyen (46. Kopal),  Sekanina  (62. Moc), Rác,  P. Kořínek,  Pfeifer  (79. Preisler), Špaček,  Pivnička.

Rozhodčí: Marek. ŽK: 2:1 (Křemen, Kulhánek – Šikýř). Diváků: 60