Vyrovnaný poločas tak narušila správně odpískaná malá domů. Míč na hranici malého vápna rozehrál z nepřímého kopu Pavlata na Škovra a ten propálil hradbu z těl hostujících hráčů. To psychicky neunesl Štol a byl za vulgární výrok vůči sudímu vyloučen.

Po změně stran o deseti hrající Nová Ves kousala, ale uklidnění mohl přinést Lietava. Ve vyložené šanci selhal. Vzápětí Pošmourného bombu brankář vyrazil, ale pak jej překonal obstřelením Kropáček. Jenže vyrovnání mělo krátký čas.

Za tři minuty vstřelil po rohu mšenský Pavlata gól a hra hostů se rozsypala. Poté mohl dát další gól Vrabec, ale jeho chytrý oblouček skončil na břevně. Hosté ještě více diskutovali a zapomněli, že do Mšena přijeli hrát fotbal. Domácí je za to potrestali čtvrtým gólem.

Branky: 42. Škvor, 66. Pavlata, 68. Petr, 88. Gottwald - 63. Kropáček. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 2:2, ČK: 42. Štol (NV). Diváků: 100. Mšeno: Zounek – Škvor, Pavlata, Vanc, Matoušek (65. Charouz) – Hadidi, Vrabec, Gottwald, Ryšavý – Lietava (60. Petr), Švorc (75. Janků).