„Snažili jsme se pro to udělat maximum, aby si to kluci užili. Vedoucí Jindra Görner volal na svaz, ale nikdo nám ho nemohl pohár přivézt. König je na dovolené v době, kdy končí soutěže a rozhoduje se o postupech. Takhle z toho kluci nic nemají, když pohár pak někdo převezme na schůzi,“ říká smutně Michal Klacek z Jiskry Mšeno.

Samotné utkání pak začalo takovým nemastným neslaným výkonem obou týmů. Nedařila se kombinace a oba celky produkovaly velké množství chyb. Za zmínku tak z prvního dějství stojí jen dvě branky.

Tu první vstřelil Krejčík ve 33. minutě, ale o pět minut později dokázal vyrovnat za Desnou Štěpánek, když se z blízkosti prosadil hlavou. Celkově byl ale první poločas nepříliš povedený.

Druhé dějství začalo Mšeno aktivně. Pokorný zatáhl míč po lajně a našel přesnou přihrávkou Krejčíka před brankou a ten se nemýlil – 2:1. O vedení Mšeno opět přišlo v 61. minutě, kdy si za obranu domácích zaběhl Kobylka a s přehledem přehodil Braniše.

Mšeno se však nevzdalo a pokračovalo v dobývání branky soupeře. V 75. minutě se zrodila akce podobná brance na 2:1. Tentokrát zatáhl míč Lietava a před brankou vybídl ke skórování Pokorného. Hosté na tuto branku už nedokázali odpovědět a konečnou tečku za utkáním udělal v 88. minutě Lietava.

Mšeno – Desná 4:2 (1:1)
Branky: Branky: 33., 48. Krejčík, 75. Pokorný, 88. Lietava O. – 38. Štěpánek, 61. Kobylka. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Mšeno: Braniš – Selinger, Vanc (46. Čech), Šimek, Daniel – Krejčík, Vrabec, Peškar, Bém – Pokorný, Houžvička (60. Lietava O.). Desná: Maňák – Zonyga, Kopal, Štěpánek (59. Kobylka), Křemen (46. Šindelář (73. Kořínek), Hlubuček, Vokál, Pipek, Zelinka, Rác, Bartoš.