„Myslím si, že tři body jsme si zasloužili, protože jsme si vypracovali na rozdíl od soupeře více příležitostí," uvedl na webu Jiskry Mšeno trenér Jiří Svojtka.

Mšeno hrálo od prvních minut lépe a dobře pracující obrana soupeře do ničeho nepouštěla. Dalo by se tak říct, že Mšeno předvádělo obdobný výkon jako na půdě Semil. Jen s tím rozdílem, že tentokrát trochu chyběly branky. Neprosadil se ani Krejčík po Vukovičově přihrávce ve 25. minutě, kdy se ocitl tváří v tvář brankářovi Lhoty. Zanedlouho přišel trestný kop z blízkosti vápna, ale míč jen těsně minul branku. Pak Mšeno docílilo branky, ale Vukovič stál v ofsajdu, takže neplatila. Tentýž hráč mohl minutu před poločasem poslat domácí do vedení, ale jeho pokus kryl hostující brankář.

Po změně stran se tak očekávala ofenzivní lavina na hostující svatyni, ale byli to hosté, kdo poprvé zahrozil. Gólman Kobachidze ale byl na svém místě. Na druhé straně se tak dočkal i Krejčík. V 55. minutě jej dlouhým pasem hledal Ginzel a útočně laděný Krejčík využil zaváhání brankáře Lhoty a elegantně poslal míč lobem do sítě – 1:0. O pět minut později přišlo definitivní rozhodnutí o podobě výsledku. Krejčík na polovině hřiště získal míč, vyslal uličkou do úniku Štěpánka, který přesně zakončil do hostující sítě.

Mšeno i nadále hrálo aktivně a tlačilo se do zakončení, nicméně další branka již nepadla. Hosté měli před koncem ještě možnost na korigování stavu, ale obrana spolu s gólmanem Kobachidzem svou svatyni uhájila. Domácí výhra tak Mšeno posunula na 2. místo, ale Kutná Hora v neděli také zvítězila, takže se opět posunula před Mšeno, které tak stále drží senzační třetí místo.

Jiskra Mšeno – Lhota p. L. 2:0 (0:0)

Branky: 55. Krejčík, 60. Štěpánek. Rozhodčí: Baum, ŽK: 3:1. Diváků: 66. Mšeno: Kobachidze - Selinger (78. Kopecký), Ginzel, Váňa, Bém – Vanc - Krejčík, Skwarczek (85. Kraus), Mráček (65. Pfeifer) - Vukovič, Štěpánek.