Dvě branky vítězů dal nestárnoucí kanonýr Karel Vokál, jednou se trefil exligový René Šimek. Za domácí skóroval Ondřej Lietava.

Zápas měl velmi dobrou úroveň a diváci, kteří se vydali do Břízek, svého rozhodnutí jistě nelitovali. Oba celky měly v první půli několik šancí. První brankovou příležitost měli hosté ve 32. minutě, kdy Pokorný dostal ideální přihrávku do běhu, potáhl míč a střílený centr do šestnáctky usměrnil Vokál za záda Petra Ryšavého.

Jenže ani ne za dvě minuty poté domácí vyrovnali, když Maňáka překonal O. Lietava. Tak také skončil první poločas. Řád toho druhého určila branka Šimka z 51. minuty. Od té doby měli hosté více ze hry a v 71. minutě dokázal Vokál, proč je elitním střelcem.

Zonygovo „odkopnutí“ do území nikoho zaznamenal Vokál, který padající míč zpravoval, zbavil se obránce a chytře přeloboval Ryšavého. Desná byla ve druhé půli lepší a výhru si pohlídala, v závěru Vokál ještě trefil břevno.

„Mšeno je kvalitní tým, ze zápasu jsem měl jisté obavy a jsem rád, že to kluci zvládli,“ oddechl si spokojený trenér Desné Zdeněk Bryscejn.

Branky: 34. O. Lietava - 32. a 71. Vokál, 51. Šimek. Rozhodčí: Rakouš – Bým, Mrkáček. ŽK: 3:2. Diváků: 50.
Mšeno: P. Ryšavý – Škvor, Pavlata, Vejprava (38. Banda), Petr – J. Lietava (70. J. Lietava), Gottwald, Brož, D. Ryšavý (56. Charouz) – O. Lietava, Hýř.