Ve fotbalovém derby dvou týmů krajského přeboru se vedlo lépe domácím. I když ti nastupovali s tím, že soupeř je kvalitním mužstvem a o vítězství a body se budou muset poprat. „Po dlouhé době jsme hráli se soupeřem, který s námi chtěl hrát fotbal a který jenom nebránil. To jsme kvitovali, hrálo se nám o to líp a mohli jsme předvést svůj fotbal," uvedl k zápasu trenér domácích Jaroslav Vodička.

VIDĚLI DOBRÝ FOTBAL

Převaha Mšena byla na hřišti znát, ale i Hamry předvedly několik zajímavých šancí. „Považuji Hamry za kvalitního soupeře, který hraje slušný fotbal. K tomu, že byl k vidění dobrý zápas spravedlivě přispěly oba týmy," okomentoval derby trenér domácích. Připomenul ale, že utkání bylo důrazné a sledovalo ho také neobvykle mnoho diváků. „Lidi vědí, že Mšeno do této chvíle hraje kvalitní fotbal. A možná proto jich přišlo tolik. A samozřejmě také proto, že šlo o derby. Věřím, že diváci odcházeli spokojení," uvedl k počtu fanoušků Jaroslav Vodička.

VE STŘEDU HRAJÍ DOMA

Připomenul, že další utkání hrají jeho svěřenci už ve středu 28. září doma s Bílým Kostelem. Začátek je už v 10,15 hodin. A potom zajíždějí na hřišti soupeře. V sobotu 1. října hrají v Doksech. Po šesti zápasech má Mšeno patnáct bodů.

Sestava Mšena: Masařík, Váňa, Bém, Chropůvka, Rozkovec, Krejčík, Pelta, Helm, Vrabec, Halama, Štemberk, Hartnam, Jiroušek.

Sestava Hamrů: Kobachidze, Šilhán, Macháček Šidlo, Dorničák (75. Štětkář), Mätzelt, Linka, Mihálik, Žitka (46. Svoboda), Hlubuček, Miček (46. Bistiak)

Branky: 11. Štemberk, 30. Chropůvka, 52. Rozkovec, 90. Krejčík. Rozhodčí: Nádeník. ŽK: 1:3. Diváků: 200.