Jiskra Mšeno B zajížděla k utkání I. B třídy skupiny západ do Hrádku, kde ji nečekalo nic jednoduchého. Zápas začal náporem domácích, kteří se třikrát pokoušeli o vstřelení prvního gólu, ale Braniš ml. a obrana byla proti. Po deseti minutách se Jiskra oklepala a začala zatápět i domácím. Hrál se svižný a bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. V 17. minutě unikl domácí borec obraně a zakončil svou akci přesně. A bylo to 1:0 pro domácí. Poté se opět hrál zajímavý fotbal se šancemi. Jednu se ve 31. minutě, po rychlém úniku a přihrávce pod sebe, podařilo zakončit Pokornému.

Dlouho to netrvalo

Stav 1:1 vydržel jen šest minut. To ve středu pole ztratil míč Vejprava ml. a hráč domácích se rozběhl na branku hostí a zastavil se až při slavení druhého vstřeleného gólu.

Braniš byl bez šance.Za další dvě minuty se opět měnilo skóre. Po kraji hřiště unikl Kulhánek a jeho nepovedenou střelu do branky opět uklidil Pokorný. Stav 2:2 vydržel až do poločasu.

Braniš držel tým

Do druhé půle nastoupila obě mužstva s cílem vstřelit gól a vyhrát. Domácí byli mírně lepší a několika vynikajícími zákroky se zaskvěl mladý Braniš a držel hosty stále na bodech. Nejhezčí moment byl v 70. minutě, kdy Hrádecký Konrád vystřelil přes zeď, trefil šibenici ale Braniš jeho střelu s pomocí břevna zneškodnil. V 72.minutě však nestačil na gólovou střelu, kdy po chybné přihrávce Fleka, navedl domácí hráč míč na vápno a v plném běhu trefil šibenici. Poté se hrálo stále více na polovině hostí, ale i Jiskra měla několik šancí na vyrovnání. To se podařilo v poslední minutě po rohovém kopu, kdy se hlavou trefil opět Pokorný a hosté si z Hrádku odvezli bod. Za bojovnost a nasazení si ho Jiskra zasloužila, ale je třeba přiznat, že domácí byli místy lepším týmem.

Po utkání trenér hostujícího týmu Miroslav Braniš nešetřil slovy chvály: „Děkuji týmu za vynikající a bojovný výkon a za již podruhé vybojovaný bod v poslední minutě. Hrádek byl místy lepší, ale i my jsme hráli velmi dobře. Dnes bylo k vidění vynikající utkání. Obě mužstva bojovala do poslední minuty. Já musím pochválit opět celý tým, který dřel, ale dvě individuality chci vyzdvihnout. Je jím střelec Pokorný, který dal tři branky a pak mého syna v brance. I když obdržel tři branky, tak předvedl vynikající výkon a několikrát nás velmi dobře podržel. Jediné, co mě mrzí je, že se opakují chyby, po kterých inkasujeme laciné branky."

Sestava Mšena B: Braniš ml. - Škvor, Frey, Flek, Svoboda, Vejprava st., Vejprava ml., Verner, Janovský, Pokorný, Kulhánek.