V minulosti jste si Slavií prošel, tak jaký to bude pro vás zápas?

Tak určitě to bude něco jiného, než když se hraje proti jiným klubům. Ve Slavii jsem strávil dva a půl roku. Všechny kluky tam znám, ale na hřišti je to stejně jedno. Jak se říká, na hřišti neznáš kamaráda. Ale bude to určitě dobrý zápas a těším se na něj.

Teď se ale často říká, že jak máte jisté třetí místo, tak chybí motivace do zápasu. To se hlavně připomínalo po zápase s Mladou Boleslaví. Takže to asi budete chtít v posledním domácím zápase změnit.

Určitě, i trenér nám to říkal. Ale já si myslím, že nechybí motivace, všichni kluci chtějí vyhrát. Teď už je konec sezony, tak jsme možná trochu unavení. Ale že by nám chyběla motivace, tak to si nemyslím.

Hlavně už teď můžete hrát úplně s čistou hlavou.

Přesně, už nemusíme na nic myslet, jsme třetí. Můžeme hrát úplně v klidu, tak uvidíme. Určitě se snažíme vyhrát každý zápas.

Teď jste v poslední době hodně nastupoval do zápasů. Jaké to je vědět, že máte trenérovu důvěru?

Jsem rád, že mi dává trenér šanci. I když to není třeba od začátku, ale i když tam jdu v průběhu zápasu. Snažím se podat nejlepší výkon co jde a odvděčit se tak trenérovi za tu šanci, kterou mi dává.

Když jste přišel do Jablonce s Romanem Valešem, tak jste čekali, že se stanete tak brzy nedílnou součástí týmu?

Je to určitě dobré. Makal jsem hodně v zimní přípravě, přidával jsem si a takhle se mi to vrací. Doufám, že to takhle půjde dál a samozřejmě zdraví je hodně důležité.

Poslední domácí zápas, oslava postupu do fotbalové Evropy, přijede Slavia. Co víc by si divák mohl přát. Co byste ještě vzkázal fanouškům, aby vás přišli podpořit?

Tak Slavie, ať je v tabulce, kde chce, tak je jeden z nejlepším týmů u nás, i historicky, navíc v poslední době hrajou docela dobrý fotbal. Takže si myslím, že to bude slušný zápas. Podle mě všichni, co přijdou, tak budou spokojení. Je to poslední domácí zápas a budeme se chtít rozloučit vítězstvím.