V derby navíc zlikvidoval penaltu za stavu 0:0 a nasměroval tým k vítězství 3:0. Jak hodnotí uplynulý ligový podzim?

Začátek ligy byl velmi dobrý. Po vydařené letní přípravě jsme si připsali dvě výhry a vypadalo to na slušný rozjezd. První dvě kola to vypadalo taky na pokračování letní přípravy, kdy jsme prohráli jen s Evertonem. To se nám hodně dařilo.

Pak ale přišel zlom…

Potom od třetího kola až do patnáctého jsme se docela trápili. Zbytečně jsme ztráceli body, hlavně doma. Přišla remíza se Slováckem 2:2, kdy jsme mohli ještě zvítězit. Pak byly zápasy, kdy jsme to podle průběhu mohli zvládnout, ale, bohužel. Byl to obrázek celého podzimu, kdy jsme utkání ztráceli úplně zbytečně. Pak ty body chyběly.

Mluvili jste v kabině o tom, v čem tyto problémy spočívaly?

Samozřejmě jsme hledali nějaké východisko. Někdy to tak ale je. Když se nedaří, tak se v tom tým plácá až do konce. Teď, ke konci podzimu, se nám podařilo uhrát pár slušných výsledků. Tak se to alespoň trošku vylepšilo. Ale nic to nemění na tom, že podzim byl pro nás neúspěšný.

Srážely tým v hodně zápasech individuální chyby?

Nedokázali jsme v zápasech udržet nějakou stabilní formu. V podstatě v každém utkání se stala nějaká hrubá chyba a dostali jsme z toho góly.

Jak jste si užili poslední tréninkové dny před volnem?

Jo, to bylo super. Hlavně hokej! Než jsme se nasoukali do výstroje, tak jsme mohli pomalu ukončit trénink. Byla to hrozná dřina.

Jak budete trávit volno, jaký vás čeká individuální plán?

Jsem týden na dovolené. Tři dny trávím s rodinou a čtyři dny s přáteli. Jeli jsme jen tady v České republice po roubenkách. Chci si hlavně odpočinout a věnovat se rodině. Na plnění tréninkového plánu se moc netěším, ale prostě to k tomu patří.