Domácí začali utkání OP II. třídy v deseti hráčích a hned ve druhé minutě inkasovali. Poté již nastoupil do hry už i jejich jedenáctý člověk. Ale po celý první poločas byli hosté z Malé Skály lepším týmem. Držkovští se hádali mezi sebou a nedokázali na hru soupeře nijak reagovat. Poté, co si hodně hlasitě o poločase vše vyříkali, tak začali konečně hrát. Držkov začal soupeře tlačit, což vyvrcholilo gólem Štěpána. Snížení brankového rozdílu domácí nakoplo a začali soupeře přehrávat. Bohužel však jedinou ze svých šancí nedokázali proměnit. Jelikož ale hosté svoje rychlé protiútoky také nedokázali využít k navýšení rozdílu, skončilo utkání výhrou Malé Skály 1:3.

Béčko Držkova zajíždí v sobotu 24. října do Tanvaldu, kde hraje ve 14.30 hodin. A Malá Skála hraje v sobotu na domácím hřišti od jedenácti hodin s týmem Maršovic. Podporu fanoušků obě mužstva v dalším kole OP přivítají.

Držkov B: Marousek - Berka, Machula J., Hruška, Machula V. Brynda, Linhart, Machačka, Nikodým Fišer (46. Soukup), Štěpán.

Malá Skála: Krause (46. Havelka) Cafourek, Volek, Nikodým, Kopecký Kotrba, Rulec, Šída, Jarolímek (46. Kubín) Kotrba J., Šťastný.

Branky: 68. Štěpán - 2. Šťastný, 20. a 29. Nikodým.

ŽK: 2:1. Rozhodčí: Černý, Nagy, Fridrich.