Vedoucí a trenér „Pišta" Mihálik k úspěšné akci uvedl: „Do turnaje jsme vstoupili nešťastnou porážkou, když jsme ještě třicet vteřin před koncem vedli 4:3. To by se tak zkušenému týmu, jaký jsme měli, stát nemělo." Druhé utkání ale Jablonečtí jednoznačně ovládli a zaslouženě Horky smetli 6:2. Pak následovaly zápasy pravdy.

V nich po taktické bitvě nejprve porazili Turnov 2:1 a čekal je zápas v tu chvíli nejdůležitější, proti domácím. „Do posledního utkání jsme nastoupili odhodlaní zvítězit a turnaj tak ovládnout. Realita však byla jiná a taktickou bitvu jsme nakonec prohráli. A tak jsme vybojovali třetí místo, ale s menším zklamáním," uvedl Pišta Mihálik. Tým Jablonce byl ale jednoznačně nejstarší, který se zúčastnil.

Nejlepším brankářem byl vyhlášený jablonecký Miroslav Braniš: „Soupeři byli kvalitní a hlavně citelně mladší než my. Hrálo se nad 35 let a my, mimo dvou, byli všichni nad 47. Ale i tak jsme i před posledním zápasem hráli o vítězství v turnaji. A než cena, mě nejvíc potěšilo to, že jsem byl nejlepší… Aspoň jsem klukům trochu pomohl."