Dobrá a špatná zpráva. Kterou dřív? Špatnou… Střelnice zatím na čtvrteční play-off Evropské ligy zdaleka není vyprodaná. A teď tu dobrou – fandové, kteří si třeba mysleli, že se po lístcích okamžitě zapráší, stále mají šanci koupit si vstupenku přímo na stadionu. Na historický zápas Baumitu by se tak měl dostat každý zájemce.

„Ve středu v poledne byla k mání ještě asi tisícovka vstupenek," řekl Deníku technický ředitel Baumitu Jablonec Vladislav Kavan.

Pokladny budou otevřené hodinu a půl před výkopem, tedy od 16:30. „V tu dobu už budou k dispozici i stánky s občerstvením. Znovu žádáme fanoušky, aby zamířili na stadion s dostatečným předstihem a zamezili tak dlouhým frontám, kvůli kterým by mnozí nemuseli stihnout začátek utkání," připomněl Vladislav Kavan.

Všichni, kteří dorazí, budou přímými svědky zatím  nejprestižnějšího a možná nejdůležitějšího zápasu, k němuž kdy jablonečtí fotbalisté nastoupili.

Pokud totiž  s Realem Betis, loni sedmým týmem španělské ligy, uhrají solidní výsledek do odvety, reálně nakročí do druhé nejprestižnější klubové evropské soutěže, což automaticky znamená nejen prestiž, ale i spoustu peněz do klubové kasy. Utkání začíná na Střelnici přesně v 18:00.