Jak s odstupem času vidíte zápas s Teplicemi?

Měli jsme jednoznačně vyhrát, a kdyby to bylo tři, čtyři nula, nikdo by se asi nedivil. A ten konec? Radši o tom nemluvit!

Vy jste v první půli nastřelili dvě břevna, neproměnili penaltu a zahodili další šance. Bylo to o poločase v šatně hodně bouřlivé?

Při těch šancích šlo vyloženě o koncentraci, abychom ty góly dali. Tu jsme v rozhodujících chvílích neměli. A na tohle nás trenér upozorňoval.

Vraťme se k vaší gólové situaci. Přemýšlel jste, že byste v tu chvíli ještě přihrával?

Myslím si, že tam z pravé strany nabíhal Kopi (Kopic). Ale když jsem viděl, že ho obránce zavřel, tak jsem zkusil vystřelit pod břevno a vyšlo to.

Mohl byste popsat tu situaci v prodloužení, po které domácí dali vyrovnávací gól?

Do našeho vápna šel i domácí gólman a byli v něm všichni hráči. Vůbec nevím, co všechno se tam stalo, ale tohle jsme neměli dopustit! Můžeme být naštvaní jen sami na sebe!

Neměli jste tam Romerovi víc pomoci?

Teď je těžké k tomu něco říct. Kdyby nepřišel faul, tak tam ten hráč centroval. Ale kdybychom proměnili šance, nemuseli bychom se o tomhle bavit.

Čekal jste, že se ten zápas může ještě takhle zvrtnout? Nepodcenili jste to?

Neřekl bych, že jsme to podcenili. Po celý zápas jsme chodili do osobních soubojů a všechno dohrávali agresivně. Ale zahazováním šancí jsme asi urazili štěstí a domácí nakonec vyrovnali.

Remíza vám v boji se Spartou o druhé místo moc nepomohla…

Těžko říct. Chceme jít zápas od zápasu a uvidíme, jak to dopadne na konci. Naší úlohou je vyhrát každý zápas.

Autor: Vlastimil Cakl