Jenišovice B – Jistebsko
4:1 (2:1)

Domácí borci dokázali Jistebsko přehrát a zaslouženě si vybojovali tři body. Skóre otevřel už v samotném začátku zápasu Obršlík a ve 20. minutě srovnal za hosty Bulíř. Nicméně domácí vzali zpět své vedení po půl hodině hry, kdy se přesně trefil Hradecký. Stav 2:1 vydržel až do 80. minuty zápasu, kdy se prosadil Kalousek. Výsledek pečetil svou druhou brankou v zápase Hradecký.

Branky: 30. a 87. Hradecký, 1. Obršlík, 80. Kalousek – 20. Bulíř. Rozhodčí: Novák, ŽK: 0:2. Diváků: 20. Jenišovice: Řehák – Randák, Mikula, Jakoubě, Svoboda, Imlauf, Obršlík, Kalousek V., Pekař, Bočok, Hradecký. Jistebsko: Baránek – Starý, Marinč, Bulíř, Fidrik, Preissler, Sedlák, Pešta, Hynek, Kodejš, Tanzyna.

Roma – Zásada B
0:5 (0:4)

Roma nedokázala zopakovat vcelku kvalitní výkon z Jenišovic a musela se sklonit před Zásadou B, která vyhrála pětigólovým rozdílem. Hosté o budoucnosti zápasu rozhodli prakticky už v prvním poločase, kdy vstřelili čtyři branky. Druhá půlka sice přinesla mírně zlepšenou hru domácích a jejich snahu o zdramatizování zápasu, jenže to se nepovedlo a naopak Zásada vstřelila pátý gól zásluhou Kochánka.

Branky: 28. (PK) a 40. Postula, 18. Princ, 25. Kasl, 80. Kochánek. Rozhodčí: Lejsek, bez karet. Diváků: 50. Roma: Baranyai – Čarný, Kaleja (46. Sýkora), Bílý P., Gábor, Červeňák, Marhač, Gorol (80. Brezani), Dunka, Bílý T., Čonka. Zásada: Růžička – Princ, Štefanec, Vébr ml., Vébr st. (60. Blažek), Varga, Žváček, Kotyza, Postula M. (70. Postula J.), Kochánek, Kasl.

Radčice – Maršovice B
2:3 (2:2)

Domácí kanonýři šli do vedení velmi brzy, už ve 3. minutě mířil přesně Hádek. Nicméně za necelou čtvrthodinu bylo vyrovnáno zásluhou Beránka a tentýž hráč za dalších šest minut otočil průběh zápasu ve prospěch Maršovic. Radčice ještě do poločasu zabraly a odměnou jim byl vyrovnávací gól, o který se ve 43. minutě postaral Daníček. Maršovice si zkomplikovaly průběh druhého poločasu, když se nechal za zbytečný faul vyloučit Mrkvička a téměř 40 minut hráli hosté v oslabení. Rozhodnutí přinesla až 90. minuta zápasu, kdy svým přesným nákopem poslal míč do sítě Boček.

Branky: 3. Hádek, 43. Daníček – 17. a 23. Beránek, 90. Boček. Rozhodčí: Hušek, ŽK: 2:1, ČK: 53. Mrkvička M. (M). Diváků: 40. Radčice: Kudrnáč - Bujárek, Maleček, Vágner, Hušek, Janžo, Petr, Řehák, Hádek, Koňák, Daníček. Maršovice: Marek - Stolín, Preissler, Boček, Brachovič, Machalický, Habr, Mrkvička M., Beránek, Vogt, Mrkvička J.

Kokonín B – Hodkovice B
3:0 (0:0)

Domácí jasně předvedli, že mají dobrou formu a trápící se Hodkovice přehráli 3:0. Stav prvního poločasu to sice nenaznačuje, ale Kokonín měl více míč na svých kopačkách. Do druhého poločasu vlétli domácí v pozměněné sestavě a hned to bylo na hřišti znát. Vše podstatné se odehrálo mezi 50. a 75. minutou. V tomto rozmezí vstřelil Kokonín tři branky a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto.

Branky: 50. Winkler, 60. Gut, 75. Berndt. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 1:1. Diváků: 40. Kokonín: Pavlata - Holler, Toriška J., Gut, Beníšek, Šourek (46. Berndt), Svoboda, Paldus, Štrunců, Bakrlík (65. Lhota), Winkler. Hodkovice: Soukup - Nevyhoštěný, Škeřík, Kyksa P., Kučera, Křelina, Pešek, Košek, Žabka, Kysela (65. Kyksa J.), Mlčoch.

Nová Ves – Albrechtice
1:0 (0:0)

Albrechtice si v Nové Vsi nejspíš prohrát nezasloužily, nicméně jejich střelecká produktivita ve velkých šancích byla mizerná. Domácí Nová Ves, která nehrála v ideální sestavě, vytěžila z minima maximum a o vítěznou branku se v 65. minutě postaral Ladislav Halama.

Branka: 65. Halama. Rozhodčí: Fridrich, bez karet. Diváků: 90. N. Ves: Kozlovský – Kouba, Linka, Halama, Jirásek, Peroutka, Šilhán, Stolín (46. Stránský), Vávra, Hušek (87. Zikeš). Albrechtice: Burianek – Šourek, Prokop, Picka (85. Rydval), Lurský, Koldovský, Sedlák J., Konkoly, Sedlák M., Pipek (55. Jelínek), Kunc.

Rádlo – Plavy B
2:2 (1:1)

Rádlo si chtělo na čarodějnice svlažit chuť a před početnou kulisou diváků vyhrát. Bylo znát, že chybějí základní hráči - bratři Škodové, Pešek a Leitgeb. Bojovné utkání bylo pohledné, ale přesto chybí travnatý povrch. Závěr se podle domácích nepovedl rozhodčímu Vaskovi. Domácí hráč Saček zůstal zraněný ležet na zemi, rozhodčí nechal pokračovat a vyrovnání hostů bylo na světě. Nechybělo mnoho a diváci toto neunesli. Pořadatelé vše zvládli, a tak nedošlo k nejhoršímu. Rádelské koupaliště je totiž již napuštěné.

Branky: 36. Saček, 51. Vepřovský – 8. Lejsek, 89. Harik. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 0:1. Diváků: 100. Rádlo: Hajíček - Matěj (70. Bráza), Ticháček, Zajíček, Vepřovský (65. Bendl), Rákay, Hruška, Lána, Saček, Hejný, Šrek. Plavy: Škaloud - Škoda, Wild, Adolf (46. Matoušek), Fejrík, Balatka, Lejsek, Vondra, Harik, Čermák (46. Dvořák), Jandura.