Albrechtice – Jilemnice 4:3

Albrechtičtí nastoupili ke svému první zápasu v domácím prostředí. Již v 5. minutě se prosadil Hradecký a Albrechtice šly do vedení. Pak se hra chvíli uklidnila, ale byli to opět domácí, kteří ve 22. minutě Zelinkou navýšili skóre na 2:0. Hostům se podařilo ve 29. snížit Horáčkem na rozdíl jediné branky, a tak také skončil první poločas. Ve druhé půli byli hosté aktivnější. Během 64. a 71. vyrovnal Metelka. A pak šli i do vedení. To byl impuls pro Albrechtice, které začaly hrát více útočněji. A to jim v 74. minutě přineslo Bělohlávkem vyrovnání. A v poslední minutě zajistil Pipek pro svůj tým cenné tři body.

Albrechtice: Žanta – Vávra, Zelinka (69. Honzák), Bělina, Pipek – Hradecký, Sedlák J., Sedlák M., Kulhánek, Štěpnička – Bělohlávek.
Jilemnice: Černý – Pohořalý, Šimek, Jež, Kubina, Pěnička (56.Buryánek) – Šnorbert, Morávek, Jiřišta (76. Hník), Horáček V., (56.Figura), – Metelka.
Diváků: 123 – ŽK: 1:2