Okresní přebor Autoškola Čičmanec - 25. kolo:
A1A2501 Lučany B - Hodkovice A (NE 12. 06. 14:00) Kafka, Čuřík, Slavík.
A1A2502 Josefův Důl – Tanvald (SO 11. 06. 17:00) Linhart, Kořínek P., Kočíb.
A1A2503 Rychnov – Camel (SO 11. 06. 17:00) Nestler, Mihálik, Mokroš.
A1A2504 Janov - Pěnčín B (SO 11. 06. 17:00) Novák, Neumann, Sajewicz.
A1A2505 Držkov B – Kořenov (SO 11. 06. 17:00) Albl, Kořínek P., Kočíb.
A1A2506 V. Hamry B - Kokonín A (NE 12. 06. 15:00) Lebeda, Kořínek J., Kořínek Vr.
A1A2507 Železný Brod B – Smržovka (NE 12. 06. 17:00) Nestler, Brožek, Fridrich.

Dohrávka – 14. kolo:
A1A1407 V. Hamry B - Železný Brod B (ST 15. 06. 17:30) Albl, Lejsek, Kořínek Vr.

Okresní soutěž III. třída – 21. kolo:
A2A2101 Hodkovice B – Jistebsko (SO 11. 06. 17:00) Vasko, Kořínek J., Štědrý.
A2A2102 Maršovice B – Albrechtice (SO 11. 06. 17:00) Brožek, Kafka, Lubas.
A2A2103 Zásada B - Plavy B (NE 12. 06. 10:00) Čuřík, Kafka, Slavík.
A2A2104 Jenišovice B – Rádlo (SO 11. 06. 17:00) Fridrich, Lebeda, Slavík.
A2A2105 Roma - Nová Ves (SO 11. 06. 17:00) Lejsek, Šedý, Polák (UMT Břízky).
A2A2106 Radčice - Kokonín B (SO 11. 06. 17:00) Hušek.

Okresní přebor starších žáků
E2A - OP starších žáků - nadstavba o postup – 1. kolo:
E2A0101 Železný Brod – Smržovka (ČT 09. 06. 18:00) Albl.
E2A0102 Rychnov – Držkov (SO 04. 06. 10:30) Mohr.

2. kolo:
E2A0201 Smržovka – Držkov (SO 11. 06. 14:30) Čuřík.
E2A0202 Železný Brod – Rychnov (ČT 16. 06. 18:00) Albl.

E3A - OP starších žáků - nadstavba o umístění – 1. kolo:
E3A0101 Malá Skála – Hodkovice (NE 05. 06. 14:00) Fridrich.
E3A0102 Pěnčín – Lučany (ČT 16. 06. 17:00) Čuřík.

2. kolo:
E3A0201 Hodkovice – Lučany (SO 11. 06. 14:30) Kořínek J.
E3A0202 Malá Skála – Pěnčín (SO 11. 06. 11:00) Brožek.

Okresní přebor mladších žáků - 20. kolo:
F1A2001 Lučany – Mšeno (NE 12. 06. 10:00) Kořínek P.
F1A2002 Smržovka – Rychnov (NE 12. 06. 10:00) Kořínek J.
F1A2003 Harrachov – Tanvald (SO 11. 06. 10:30) Nestler.

C4A - I.A tř. dorostu východ, skupina o umístění – 6. kolo:
C4A0602 Mšeno B – Lučany (PÁ 10. 06. 17:30) Kafka, Slavík, Lubas (UMT Břízky).

C4B - I.A tř. dorostu střed, skupina o umístění – 6. kolo:
C4B0602 Rychnov - Nová Ves (LB) (SO 11. 06. 13:30) Kadlec, Mihálik, Mokroš.

Změny na tento víkend
Okresní přebor Autoškola Čičmanec – 24. kolo:

A1A2403 Kořenov - V. Hamry B (SO 04. 06. 17:00) Lejsek, Čuřík, Slavík.
A1A2405 Camel – Janov (SO 04. 06. 17:00) Kořínek J., Tesař, Polák. (UMT Břízky).
A1A2407 Lučany B - Josefův Důl (NE 05. 06. 14:00) Vasko, Novák, Štědrý.

Okresní soutěž III. třída – 20. kolo:
A2A2006 Hodkovice B - Maršovice B (NE 05. 06. 10:00) Kořínek J., Lebeda, Čuřík.

Okresní přebor mladších žáků – 19. kolo:
F1A1902 Harrachov – Rychnov (NE 05. 06. 10:00) Kořínek Vr.