Okresní přebor Autoškola Čičmanec – 26. kolo:

A1A2601 Hodkovice A - Železný Brod B (SO 18. 06. 17:00) Lebeda, Kořínek P., Kočíb.

A1A2602 Smržovka - V. Hamry B (SO 18. 06. 17:00) Mohr, Šikl, Čuřík.

A1A2603 Kokonín A - Držkov B (SO 18. 06. 17:00) Linhart, Polák, Frey.

A1A2604 Janov – Kořenov (SO 18. 06. 17:00) Vasko, Štědrý, Neumann.

A1A2605 Pěnčín B – Rychnov (NE 19. 06. 15:00) Lebeda, Kafka, Šikl.

A1A2606 Camel - Josefův Důl (SO 18. 06. 17:00) Kafka, Tesař, Slavík (UMT Břízky).

A1A2607 Tanvald - Lučany B (SO 18. 06. 17:00) Hušek, Mihálik, Mokroš.

Předehrávka – 14. kolo:

A1A1407 V. Hamry B - Železný Brod B (ST 15. 06. 17:30) Albl, Lejsek, Kořínek Vr.

Okresní soutěž III. třída – 22. kolo:

A2A2201 Jistebsko – Radčice (SO 18. 06. 14:00) Fridrich, Brožek (UMT Ž. Brod).

A2A2202 Kokonín B – Roma (NE 19. 06. 17:00) Brožek, Neumann, Štědrý.

A2A2203 Nová Ves - Jenišovice B (SO 18. 06. 17:00) Albl.

A2A2204 Rádlo - Zásada B (PA 17. 06. 18:00) Novák, Kafka, Vasko.

A2A2205 Plavy B - Maršovice B (SO 18. 06. 16:30) Nagy, Šedý, Sajewicz.

A2A2206 Albrechtice - Hodkovice B (SO 18. 06. 15:00) Kořínek J., Novák.

Okresní přebor starších žáků

E2A - OP starších žáků - nadstavba o postup - 3. kolo:

E2A0301 Rychnov – Smržovka (SO 18. 06. 10:30) Mihálik.

E2A0302 Držkov - Železný Brod (SO 18. 06. 10:00) Brožek.

E3A - OP starších žáků - nadstavba o umístění – 3. kolo:

E3A0301 Pěnčín – Hodkovice (SO 18. 06. 10:30) Vasko.

E3A0302 Lučany - Malá Skála (PO 20. 06. 17:00) Vasko.

Změny na tento víkend

A3A - I. B třída východ – 14. kolo:

A3B1406 Maršovice – Harrachov (NE 12. 06. 17:00) Bukvic, Hnětýnka, Mohr (UMT Břízky).

Okresní přebor Autoškola Čičmanec – 25. kolo:

A1A2501 Lučany B - Hodkovice A (NE 12. 06. 14:00) Kafka, Čuřík, Sajewicz.

A1A2502 Josefův Důl – Tanvald (SO 11. 06. 17:00) Linhart, Mohr, Šikl.

Okresní soutěž III. třída – 21. kolo:

A2A2102 Maršovice B – Albrechtice (SO 11. 06. 17:00) Brožek, Kafka, Čuřík.

A2A2103 Zásada B - Plavy B (NE 12. 06. 10:00) Čuřík, Kafka, Sajewicz.

A2A2104 Jenišovice B – Rádlo (SO 11. 06. 17:00) Fridrich, Lebeda, Tesař.

A2A2105 Roma - Nová Ves (SO 11. 06. 19:00) Lejsek, Šedý, Polák (UMT Břízky).

C4A - I.A tř. dorostu východ, skupina o umístění – 6. kolo:

C4A0602 Mšeno B – Lučany (PÁ 10. 06. 17:30) Kafka, Slavík, Sajewicz (UMT Břízky).

Okresní přebor mladších žáků – 19. kolo:

F1A1902 Harrachov – Rychnov (NE 19. 06. 10:00) Kořínek Vr.