Tipsport – Rohozec pohár – finále:
Z1A0301 Kokonín - Lučany B (ST 28. 09. 16:30) Kafka, Vasko, Novák.
Z1A0401 Lučany B – Kokonín (ST 05. 10. 16:30) Albl, Lejsek, Kořínek V.

III. Česká liga žen B – 6. kolo:
J3B0603 FK Baumit Jablonec – FK Uhlířské Janovice (SO 1.10.14.00) Lejsek (UMT Mozartova).

Krajský přebor starší přípravky:
FK BAUMIT I. A, B - Jablonné, Kamenický Šenov (ČT 29.9 16:30) Nagy, Sajewicz.
FK BAUMIT II. A, B - Mnichovohradišťský SK A, B (ČT 6.10. 16:30) Nagy, Sajewicz.

Okresní přebor – II. třída – 8. kolo:
A1A0801 Rychnov - Hodkovice A (SO 01. 10. 16:00) Kafka, Lebeda.
A1A0802 Camel – Držkov B (NE 02. 10. 10:15) Lebeda, Neugebauer B., Kafka (UMT Břízky).
A1A0803 Pěnčín B – Smržovka (NE 02. 10. 10:30) Brožek, Fridrich, Vasko.
A1A0804 V. Hamry B - Jenišovice A (NE 02. 10. 15:00) Nagy, Kořínek V., Řezáč.
A1A0805 Albrechtice – Janov (SO 01. 10. 15:00) Novák, Neumann, Štědrý.
A1A0806 Kořenov – Tanvald (SO 01. 10. 16:00) Kořínek J., Čuřík, Přibyl.
A1A0807 Josefův Důl - Kokonín A (SO 01. 10. 16:00) Vasko, Šikl.

Okresní soutěž – III. třída – 8. kolo:
A2A0801 Jistebsko - Hodkovice B (SO 01. 10. 16:00) Fridrich, Brožek (UMT Žel. Brod).
A2A0803 Lučany B - Mšeno C (NE 02. 10 14:00) Kořínek J., Vasko, Novák.
A2A0804 Zásada B - Plavy B (SO 01. 10. 16:00) Pánek J., Pánek M.
A2A0805 Radčice – Roma (SO 01. 10. 16:00) Hušek.
A2A0806 Nová Ves - JenišoviceB (SO 01. 10. 16:00) Albl.
A2A0807 Rádlo - Kokonín B (SO 01. 10. 16:00) Linhart P. (Hodkovice).

OP starších žáků ALFEX – 5. kolo:
E1A0501 Držkov – Smržovka (SO 01. 10. 10:00) Čuřík.
E1A0503 Jablonec ž. – Tanvald (NE 02. 10. 14:30) Sajewicz (UMT Mozartova).
E1A0504 Pěnčín – Mšeno (SO 01. 10. 10:30) Novák.

Okresní přebor mladších žáků – 1. kolo:
F1A0101 Harrachov – Lučany (ST 28. 09. 17:00) Kořínek Vr.

Okresní přebor mladších žáků – 9. kolo:
F1A0903 Hodkovice – Smržovka (ST 28. 09. 17:00) Vasko.

Okresní přebor mladších žáků – 5. kolo:
F1A0501 Hodkovice – Lučany (SO 01. 10. 10:00) Kořínek J.
F1A0502 Mšeno – Smržovka (SO 01. 10. 14:30) Přibyl (UMT Břízky).

Okresní přebor mladších žáků – 10. kolo:
F1A1001 Lučany – Hodkovice (ÚT 04. 10. 17:00) Kočíb.
F1A1002 Smržovka – Mšeno (ST 05. 10. 17:00) Kořínek P.

Změny na tento víkend
Okresní přebor – II. třída – 7. kolo:
A1A0705 Jenišovice A - Pěnčín B (SO 24. 09. 16:30) Lejsek, Tesař, Přibyl.

Okresní soutěž – III. třída – 7. kolo:
A2A0701 Rádlo – Jistebsko (SO 24. 09. 16:30) Kořínek J., Šedý (Hodkovice).