Velké Hamry – Frýdlant 7:0 (4:0)

Převahu od začátku zápasu měli domácí, což potvrdil i výsledek prvního poločasu. Padesátka diváků byla spokojená, když hned v prvních pětačtyřiceti minutách si mohla čtyřikrát zakřičet gól. „Soupeř chtěl poctivě bránit, ale asi se mu taktika rozsypala hned na začátku, když už v sedmé minutě dal Hlubuček náš první gól,“ uvedl k zápasu vedoucí týmu Velkých Hamrů Rudolf Říha.

GÓL JE NASTARTOVAL

Tím Hamry otevřely skóre a do poločasu daly do frýdlantské branky ještě další tři góly. Domácí podalo výborný výkon, byli oproti soupeři fotbalovější. „Pro nás to bylo ale také těžké. A to z toho důvodu, že od nás nic jiného než vítězství, nikdo nečekal,“ připomenul hamrovský asistent trenéra.

Domácí střelci se ale předvedli skvěle, Rudolf dal hattrich, Hlubuček dva góly. „Nebylo to lehké utkání, ale pomohl nám první gól, který jsme vstřelili hodně brzo,“ zdůraznil Rudolf Říha. Frýdlant si dál drží svoji poslední pozici a Velké Hamry se po tomto výkonu usadily na druhém místě tabulky s dvaadvaceti body a skóre 37:5 za první Skalicí u České Lípy. Na paty jim šlapou Přepeře, které mají stejně bodů, ale horší skóre (22:8).

TEĎ MAJÍ SEDMIHORKY

Další utkání čeká svěřence trenéra Josefa Hnídka na hřišti v Sedmihorkách. „To je náš tradiční soupeř. Určitě to bude těžké utkání a s tím tam také jedeme. Ale samozřejmě, chceme přivést body domů. Každý rok hrajeme se Sedmihorkami vyrovnané utkání,“ uvedl k dalšímu duelu Rudolf Říha.

Branky Hamrů: 7., 55. Hlubuček, 18., 42., 83. Rudolf, 40. Kováčik, 90. Šidlo. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 0:2. Diváků: 50.
Sestava: Kobachidze, Macháček, Bistiak, Kováčik, Dorničák, Hlubuček, Soukup, Šidlo, Linka, Rudolf, Šedý, Dědek, Mihálik, Kavan, Vencbauer, Žitka, Říha, Štětkář